صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ | الأربعاء 1 ذو القعدة 1438 | Wednesday, 26 Jul 2017
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۱ | ۱۲:۵۶

اعطای بسته‌های عیدی به زنان سرپرست خانوار
رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر از آغاز طرح «فرشتگان رحمت» و توزیع بسته‌های عیدانه به زنان سرپرست خانوار خبر داد.

فرح‌ناز رافع،رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر، با اشاره به آغاز طرح حمایتی «فرشتگان رحمت»، گفت: داوطلبان جمعیت هلال‌احمر در تیم‌های «هدایت»، «مهارت»، «مشارکت» و «حمایت» در خانه‌های داوطلب و شعب جمعیت هلال‌احمر در سراسر کشور مشارکت‌های مردمی را جمع‌آوری می‌کنند.

وی با بیان اینکه در این طرح کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردمی پس از جمع‌آوری، به سبد ارزاق و پوشاک تبدیل می‌شود، گفت: این بسته‌های عیدانه در آستانه نوروز میان زنان سرپرست خانوار و نیازمند توزیع می‌شود.

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر از تمامی هموطنان، خیران و داوطلبان درخواست کرد تا از اهدای البسه دست دوم و موادغذایی تاریخ مصرف گذشته خودداری کنند، گفت: هموطنان می‌توانند هدایای خود را در قالب موادغذایی اعم از برنج، روغن، حبوبات، کنسرو، آجیل، شیرینی بسته‌بندی شده، البسه، پتو، کیف، کفش، موادبهداشتی، شوینده و… برای کمک به نیازمندان به شعب جمعیت هلال‌احمر و خانه‌های داوطلب تحویل دهند.

رافع افزود: مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۹۹۹۹۹ سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه «هجرت» واریز کنند.

نظرسنجی

برای براندازی آل سعود کدام اقدام مفیدتر است

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
پربحث‌ترین‌ها

Sorry. No data so far.آرشیو