صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ | الأربعاء 29 جماد ثاني 1438 | Wednesday, 29 Mar 2017
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
یکشنبه ۲۶ مهر ۹۴ | ۱۴:۱۰

فراخوان صهیونیست‌ها برای یورش به مسجد الاقصی
بازداشت ۱۷ شهروند فلسطینی، حمله امروز صهیونیست ها به مسجد الاقصی و فراخوان برای یورش فردا و تلاش های فلسطینی عربی برای اعزام ناظران بین المللی به فلسطین اشغالی از تحولات مهم فلسطین است.

بازداشت ۱۷ شهروند فلسطینی، حمله امروز صهیونیست ها به مسجد الاقصی و فراخوان برای یورش فردا و تلاش های فلسطینی عربی برای اعزام ناظران بین المللی به فلسطین اشغالی از تحولات مهم فلسطین است.

ارتش رژیم صهیونیستی، ۱۷ نفر از شهروندان فلسطیی را طی یورش شب گذشته در کرانه باختری بازداشت کرده است.

از سوی دیگر، جوانان فلسطینی در اعتراض به تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی، امروز با حمله به یک خودروی شهرک نشین ها، آن را به آتش کشیده و پرچم فلسطین را بر فراز آن نصب کردند.

شاهدان عینی همچنین از وقوع درگیری های شدید بین نوجوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست در شهرک «بیت کاحل» واقع در شمال غربی شهر «الخلیل» خبر دادند.

خبرگزاری سما فلسطین گزارش داد: صهیونیست های افراطی امروز تحت مراقبت شدید نظامیان صهیونیست به صحن های مسجد الاقصی از سمت «باب المغاربه» یورش برده اند.

بر اساس این گزارش، افزون بر این، یک سازمان صهیونیستی از گروه های شهرک نشین خواست برای یورش به مسجد الاقصی فردا دوشنبه آماده شوند.

از طرف دیگر، پایگاه خبری اسپوتنیک روسیه خبر داد: «احمد مجدلانی» عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین از نشست های فشرده فلسطینی عربی با اعضای شورای سازمان ملل به منظور اعزام ناظران بین المللی به سرزمین های اشغالی خبر داد.

گفتنی است پیش از این نیز، رژیم صهیونیستی در نشست فوق العاده شورای امنیت سازمان ملل متحد برای بررسی اوضاع اراضی اشغالی و اعزام نیروهای بین المللی به آنجا، با حضور نیروهای بین المللی در مسجد الاقصی مخالفت کرده بود.

ثبت نظر

نام:

رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین‌ها

Sorry. No data so far.

نظرسنجی

برای براندازی آل سعود کدام اقدام مفیدتر است

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
پربحث‌ترین‌ها

Sorry. No data so far.آرشیو