صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ | الإثنين 30 رمضان 1438 | Monday, 26 Jun 2017
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
سه شنبه ۰۴ اسفند ۹۴ | ۲۰:۴۹

سه هدف اصلی سفر وزیر دفاع روسیه به ایران
هدف نخست رایزنی بیشتر درباره گسترش و تعمیق عملیات در سوریه بوده است. پس از موفقیت های میدانی اخیر مقاومت در سوریه، که عمدتا محصول همکاری بسیار نزدیک ایران و روسیه بوده، این دیدگاه تقویت شده است که هر چه این همکاری و هماهنگی بیشتر باشد، سرعت و کیفیت پیروزی ها نیز بیشتر خواهد بود.

سه هدف اصلی سفر وزیر دفاع روسیه به ایران

به گزارش تریبون، مهدی محمدی در کانال تلگرامش نوشت:

جمع بندی مجموعه اطلاعات موجود نشان می دهد، سفر روز 2 اسفند سرگی شایگو وزیر دفاع روسیه به ایران 3 هدف اصلی داشته است:

1- هدف نخست رایزنی بیشتر درباره گسترش و تعمیق عملیات در سوریه بوده است. پس از موفقیت های میدانی اخیر مقاومت در سوریه، که عمدتا محصول همکاری بسیار نزدیک ایران و روسیه بوده، این دیدگاه تقویت شده است که هر چه این همکاری و هماهنگی بیشتر باشد، سرعت و کیفیت پیروزی ها نیز بیشتر خواهد بود.

2- مسئله دوم، تصمیم گیری درباره نحوه واکنش به مداخلات نظامی جدید امریکا در لیبی و آماده شدن ناتو و برخی کشورهای منطقه ای برای مداخله احتمالی در سوریه است. ایران و روسیه عقیده دارند که باید به این مسائل واکنش مشترک نشان بدهند.

3- موضوع سوم نیز این است که ایران و روسیه در آستانه دوران تازه ای معاملات نظامی قرار دارند. شراکت نظامی مستقیم و واقعی در محیط عملیاتی سوریه، زمینه های فراوانی برای معاملات تسلیحاتی برای دو طرف ایجاد کرده است که مذاکره درباره آن به طور فوری در دستور کار و دولت قرار دارد.

منبع: مشرق
پربازدیدترین‌ها

Sorry. No data so far.

نظرسنجی

برای براندازی آل سعود کدام اقدام مفیدتر است

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
پربحث‌ترین‌ها

Sorry. No data so far.آرشیو