صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ | السبت 25 ذو القعدة 1438 | Saturday, 19 Aug 2017
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
سه شنبه ۰۳ فروردین ۹۵ | ۰۳:۱۲

جهانگیر الماسی
مسئولان با رفتار خود ما را کتک می زنند
بازیگر سینما و تلوزیون ایران گفت: من میخواهم در میان هنرمندان فعالیت داشته باشم اما مثل بعضی از هنرمندان نه کافه دارم و نه رستوران و همه اینها به مقابله مسئولین برای جلوگیری از فعالیت بنده اضافه شده است.

به گزارش تریبون، جهانگیر الماسی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص فیلم‌هایی که در سال گذشته اکران شد، اظهار داشت: به خاطر مشکلات عدیده نتوانستم فیلم های داخلی را تماشا کنم.

وی همچنین درباره فیلم های جشنواره و شرکت در این فستیوال گفت:متاسفانه مسئولان با رفتار خود ما را کتک میزنند و 4 سال به صورت مسقیم اجازه ورود به جشنواره را نمی دهند و 10 سال هم به صورت غیر مستقیم چوب لای چرخ ما می‌کنند.

الماسی تاکید کرد: من میخواهم در میان هنرمندان فعالیت داشته باشم اما مثل بعضی از هنرمندان نه کافه دارم و نه رستوران و همه اینها به مقابله مسئولین برای جلوگیری از فعالیت بنده اضافه شده است.

این هنرمند سینما گفت: من نهایت تلاش خود را برای ادامه دادن در این راه انجام داده ام،چند فیلم نامه و نمایشنامه نوشته ام ولی متاسفانه چون علاقه مشترکی بین من و مسئولین نیست کارهای من به اجرا نمی رسد.

وی درباره فیلم نامه رنج و سرمستی اظهار داشت: تا تکلیف این فیلمنامه روشن نشود نمی‌شود آن را به فیلم تبدیل کرد.هر از چند گاهی هم یک خانم به من زنگ میزند که این فیلم نامه برای جهانگیر الماسی نیست و از من طلب پول میکند در صورتی که تا کنون 9 بار این فیلم نامه را خودم باز نویسی کرده ام.

الماسی در پایان گفت: اسم فیلم نامه من رنج و سر مستی است که متاسفانه رنجش برای من و سرمستی اش برای دیگران به ارمغان رسیده است.

نظرسنجی

برای براندازی آل سعود کدام اقدام مفیدتر است

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
پربحث‌ترین‌ها

Sorry. No data so far.آرشیو