صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ | الأحد 25 رجب 1438 | Sunday, 23 Apr 2017
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
دوشنبه ۲۳ فروردین ۹۵ | ۱۱:۱۵

درخواست کمک فرزند شهید گیلانی
به داد این “فرزند شهید” برسید!
یک فرزند شهید گیلانی که چند ماهی است به دلیل مشکلات اقتصادی در زندان به سر می برد، با ارسال نامه ای به شهدای ایران از مسئولان و خیرین درخواست کمک کرد.

به گزارش تریبون،یک فرزند شهید گیلانی که چند ماهی است به دلیل مشکلات اقتصادی در زندان به سر می برد، با ارسال نامه ای به شهدای ایران از مسئولان و خیرین درخواست کمک کرد.

به داد این فرزند شهید برسید!

بنابراین گزارش، فرزند شهید “ج” از شهرستان بندر انزلی مدتی پیش در اثر مشکل اقتصادی که برایش به وجود آمده زندگی خانوادگی اش از هم پاشیده شده و وی حدود 50 میلیون تومانی بدهی دارد که به دلیل شکایت برخی از طلبکاران، با اجرا گذاشتن چک 4 میلیون تومانی به زندان رفته و تاکنون نتوانسته نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کند.

این فرزند شهید می گوید: مدت ها در شهرستان خود و حتی تهران به دیدار با مسئولان بنیاد شهید و دیگر دستگاه ها رفته و مشکلات خود را توضیح دادم اما هیچ کسی کمکی به من نکرد. فقط کمیته امداد اعلام کرد ماهیانه مبلغ ناچیزی کمتر از 100 هزار تومان می تواند به من بدهد. چند وقتی هم در خیابان گدایی کردم اما نتوانستم مشکلاتم را رفع کنم و سرانجام یکی از شاکیان، چکم را برگشت زد و من راهی زندان شدم و حالا هر چقدر درخواست تقسیط بدهی را می کنم فایده ای ندارد و می گویند: “در زندان بمان!”

این فرزند شهید با ارسال نامه ای نوشت: تاکنون به خاطر حرمت شهید حرفی نزدم و نگفته ام به چه مسئولانی مراجعه کرده و چه پاسخ هایی شنیده ام. حالا هم از مردم می خواهم تا به دادم برسند و من را از این وضعیت نجات دهند.

این فرزند شهید خاطر نشان کرد: همسرم مدت هاست به خاطر این مشکل اقتصادی زندگی را ترک کرده و چند ماه است نتوانسته ام پسر کوچکم را ببینم.

گفتنی است اطلاعات این فرزند شهید نزد این رسانه محفوظ می ماند.

منبع: شهدای ایران
پربازدیدترین‌ها

Sorry. No data so far.

نظرسنجی

برای براندازی آل سعود کدام اقدام مفیدتر است

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
پربحث‌ترین‌ها

Sorry. No data so far.آرشیو