صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ | الأحد 2 شعبان 1438 | Sunday, 30 Apr 2017
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
یکشنبه ۰۱ اسفند ۹۵ | ۰۹:۲۹

مجلس پیگیر درز اطلاعات از سوی توتال به قطری‌ها
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از پیگیری صحت و سقم درز اطلاعات محرمانه نفتی ایران به قطر از سوی توتال در کمیسیون متبوع خود خبر داد.

اسدالله قره‌خانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر اینکه شرکت توتال اطلاعات میادین ایرانی را به‌ طرف قطری داده است، اظهار داشت: کمیسیون انرژی مجلس صحت‌ و سقم درز اطلاعات محرمانه نفتی ایران به قطر از سوی توتال را پیگیری می‌کند.

وی با اشاره وظیفه نظارتی کمیسیون انرژی مجلس گفت: این کمیسیون همه قراردادهای نفتی و گازی منعقد شده را بررسی و بر تمام مراحل اجرایی و عملیاتی نظارت می‌کند و شرکت‌های طرف قرارداد هم باید از فعالیت‌های خود گزارشی را به کمیسیون انرژی ارائه دهند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس درباره اظهارات مدیرعامل شرکت توتال مبنی بر اینکه ما منتظر سیاست‌های ترامپ در قبال ایران هستیم تا در موضوع سرمایه‌گذاری در این کشور تصمیم‌گیری کنیم، گفت: کمیسیون انرژی مجلس به‌ عنوان کمیسیون تخصصی در حوزه انرژی، شروط شرکت توتال درباره انعقاد قرارداد با شرکت‌های ایرانی را بررسی می‌کند.

قره‌خانی با اشاره به اینکه اقدام توتال از محاکم بین‌المللی قابل‌تعقیب است، تصریح کرد: اگر تمام طرح‌ها و برنامه‌ها در اختیار رقیب اقتصادی و توسعه‌ای قرار بگیرد، ضررها و خسارت‌های جبران‌ناپذیری به اقتصاد کشور وارد می‌شود.

پربازدیدترین‌ها

Sorry. No data so far.

نظرسنجی

برای براندازی آل سعود کدام اقدام مفیدتر است

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
پربحث‌ترین‌ها

Sorry. No data so far.آرشیو