شعر/وقت نمازِ “مرگ بر آمریکا”+کلیپ تصویری

شعری که مرحوم قیصر امین پور به مناسبت تسخیر لانه جاسوسی سرود؛ او خود از دانشجویان حاضر در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بود.

ایران با غلبه بر آمریکا قهرمان جام جهانی کشتی آزاد شد

ثبت ششمین قهرمانی متوالی، تیم ملی کشتی آزاد ایران با پیروزی برابر تیم آمریکا در دیدار فینال رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۷ کرمانشاه به عنوان قهرمانی رسید.

هیچ عاقلی نیروی دفاعی خود را کنار نمی گذارد

یکی از اجزاء مهم قدرت نرم جمهوری اسلامی، بی اعتمادی مطلق به قدرتهای سلطه گر و در رأس آنها امریکا است و این بی اعتمادی باید روز به روز گسترش یابد.

توقیف اموال ایران توسط آمریکا نقض برجام است/ مجلس از وزیر خارجه درباره اقدام متقابل سوال کند

مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به اقدام اخیر آمریکا در توقیف اموال ایران، این اقدام را نقض برجام دانست و گفت که باید مجلس درباره اقدام متقابل از وزیر خارجه سئوال کند.

اوباما دستور آغاز روند لغو تحریم های ایران را صادر کرد

کاخ سفید با انتشار بیانیه ای متن این دستور اوباما را اینگونه اعلام کرده است: «من بدین وسیله به شما دستور می دهم تا گام های لازم برای اجرایی شدن تعهدات آمریکا در خصوص تحریم های ایران را بردارید.»

۱۰ چیزی که مردم آمریکا از آن می‌ترسند

تحقیق این دانشگاه نشان داد که بیشتر آمریکایی‌ها از فسادهای دولتی(۵۸٪) می‌ترسند. در رتبه دوم حملات سایبری(۴۴.۸٪ ) قرار دارد و سومین رتبه نیز ردیابی اطلاعات شخصی از طریق شرکت‌های بزرگ( ۴۴.۶٪) است.

بزک کردن چهره کدخدا برای انتخابات مجلس

دیوار بی اعتمادی مردم ایران به دولتمردان آمریکایی، تا اندازه ای بلند است که نمی توان به راحتی آن را فروریخت؛ دخالت های آمریکا در ایران لااقل به اندازه تاریخی 60 ساله است و هنر می خواهد تا کسی بتواند آجری از این دیوار بردارد؛ اما با ریختن قبح مذاکره رو در رو با آمریکا و بر سر میز مشترک برای رسیدگی به مناقشه هسته ای ایران، باب بازآرایی چهره آمریکا برای برخی رسانه ها و افراد در درون نیز باز شد

هیچ تحریمی در برجام غیر از دستورات رئیس‌جمهور آمریکا لغو نمی‌شود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: برجام در کلیاتش اعلام می‌کند که تحریم‌ها لغو می‌شود، هیچ تحریمی غیر از چهارتا و نصفی که دستورات رئیس‌جمهور آمریکا است، لغو نمی‌شود.

برخی درصددند آمریکا را منجی ایران معرفی‌کنند

دبیر شورای نگهبان گفت:‌ عده‌‌ای درصدد هستند که آمریکا را منجی ایران معرفی کنند و خط ولایت را در میان مردم کور کنند ولی شورای نگهبان و سپاه خار چشم آنها است.

با آغاز اجرای برجام، تحریم‌ها برداشته نمی‌شود

سخنگوی کاخ سفید با محتمل دانستن اجرای توافق هسته ای قدرت های جهانی و ایران گفت لزوما تحریم ها از شروع اجرای برجام، برداشته نمی شود. جاش ارنست سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی خود در پاسخ به خبرنگاران درباره توافق هسته ای ایران و اتمام مهلت کنگره برای بررسی برجام گفت به احتمال زیاد […]

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.