روستاییان به جنبش عدالتخواه می پیوندند/دانشگاه‌ها عقب مانده هستند

ابراهیم فیاض، استاد دانشگاه تهران پیش بینی کرد که جنبش عدالتخواهی در کشور اوج می گیرد و روستاییان نیز به این جنبش می پیوندند.

مسئولین به میان مردم بیایند و خود را در مقابل نقد بدون سانسور و گزینش نشده مردم قرار دهند.

مصاحبه قسط با محمد جواد معتمدی نژاد دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی به مناسبت پیام رهبر انقلاب به جنبش دانشجویی در شش هشت ۸۱

شعر/امروز ششم است … شش هشت

شعر نو بلند سلمان کدیور به مناسبت سالگرد پیام رهبر انقلاب به دومین نشست سراسری جنبش دانشجویی در تاریخ ۱۳۸۱/۸/۶
(این پیام مقدمه ای بود بر شکل گیری جنبش عدالتخواه دانشجویی)

از شش هشت برای پیگیری مسئله عدالت تریبون بسازید

مصاحبه خواندنی محمد صادق شهبازی دبیر اسبق جنبش عدالتخواه دانشجویی با نشریه قسط جنبش عدالتخواه دانشجویی به مناسبت پانزدهمین سالگرد پیام رهبر انقلاب به دومین نشست سراسری جنبش دانشجویی در تاریخ ۱۳۸۱/۸/۶

گزارش تصویری: همبستگی با دولت و ملت ونزوئلا

شامگاه گذشته جمعی از فعالان و تشکل‌های فرهنگی و بین‌الملل با حضور در سفارت جمهوری بولیواری ونزوئلا در تهران، ضمن همبستگی با ملت و دولت ونزوئلا خواستار عدم مداخله خارجی در مسائل داخلی این کشور شدند.

سخنرانی دکتر رزاقی پیرامون اقتصاد مقاومتی

دکتر رزاقی به ایراد سخنرانی با موضوع اقتصاد مقاومتی از منظر امام خمینی(ره) و قانون اساسی خواهد پرداخت.

توافق‌نامه ژنو فتح‌الفتوح نبود

در صورتی که این معاهده با کارشکنی غربی ها به شکست برسد، و در پاسخ به این کارشکنی، کشور ما اقدام به خروج از معاهده نماید، این بهانه به دست غرب داده می شود که بار دیگر این پرونده را به شورای امنیت ببرد (همانند سرنوشت توافق نامه سعد آباد)، که در این صورت باز تهدیدات سیاسی- نظامی بیشتری برای کشور به ارمغان خواهد آورد. با توجه به این حقیقت، کشورهای غربی علاوه بر عمل نکردن به تعهداتشان، از عمل نکردن به موافقت نامه ژنو نیز سودی کلان خواهند برد.

عدالت همه چیز جمهوری اسلامی است

عدالت نه یک شعار تاکتیکی –آنگونه که سیاسیون می‌پندارند- که همه چیز جمهوری اسلامی می‌باشد. به نظر اکنون و یک دهه پس از گفتمان شدن عدالت نیازمند یک آسیب‌شناسی و طرح بحث برای آینده عدالتخواهی و تحقق واقعی عدالت هستیم.

مطالبات رهبری و تشكيل «مجمع هماهنگ‌ كننده تشكل‌ های دانشجويی»

اتحاديه‌هاي بزرگ دانشجويي با انتشار بيانيه ضمن تقدير از ديدار با رهبر معظم انقلاب با دانشجويان اعلام كردند كه طبق نظر رهبري مجمع هماهنگ‌كننده تشكل‌هاي دانشجويي با محوريت پيگيري مطالبات ايشان تشكيل مي‌شود.

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.