صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ | الأربعاء 7 شعبان 1436 | Wednesday, 27 May 2015
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
عکس: اجرای حامد زمانی برای هزاران سبزواری
شب گذشته (جمعه) در آئین اختتامیه «هفته سبزوار» و در یادواره ۷۴ شهید فرمانده بسیجی سبزوار، حامد زمانی در حضور بیش از ده هزار نفری مردم دیار سربداران در محوطه شهرداری سبزوار به اجرای برنامه پرداخت. «گزینه های روی میز»، «دیروز امروز فردا» و «بازی ادامه داره» از جمله قطعاتی بود که در این برنامه […]
برگزاری‌همایش‌ دو قرن مقاومت‌‌برابر‌ استعمار
همایش بوشهر دو قرن مقاومت در برابر استعمار در محل گورستان متجاوزین انگلیسی برگزار می‌گردد.
صوت: ترانه مرگ = آمریکا با صدای حامد زمانی
صوت نهایی ترانه «مرگ =آمریکا» امروز منتشر شد. این قطعه با شعر قاسم صرافان و تنظیم امید رهبران و آهنگسازی حامد زمانی تولید شده است. و حامد زمانی به همراه علی اکبر قلیچ آن‌را اجرا کرده‌اند.
<span style='color: #E60000'>ترانه مرگ=آمریکا با صدای حامد زمانی +دانلود</span>‏
ترانه «مرگ=آمریکا» با صدای حامد زمانی و علی اکبر قلیچ شب گذشته در مراسم دومین جایزه بزرگ مرگ بر آمریکا رونمایی شد.
عکس: حامد زمانی در جشنواره مرگ بر آمریکا
حامد زمانی در دومین جشنواره جایزه مرگ بر آمریکا به اجرا برنامه پرداخت.
حامد زمانی: من عاشق مبارزه با صهیونیستم
حامد زمانی امروز با لباس که بر ان من عاشق مبارزه با صهیونیست‌ها هستم درج شده بود در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرد و در جمع مردم انقلابی اصفهان به اجرا برنامه پرداخت.
هر شعری که حق را بگوید؛شعر مقاومت است
هر شعری که حقی را بیان کند؛ بدون ترس معروفی را ترویج کند یا منکری را نهی کند شعر مقاومت است. جلوه این امر در ادبیات معاصر شعرهای پیرامون انقلاب اسلامی، دفاع مقدس ملت ایران و مقاومت‌های مردم سایر کشورها در مقابل ظالمان است مانند مقاومت مردم مظلوم فلسطین و لبنان و بسیاری موارد دیگر.
پایان جشنواره‌فیلم‌عمار باتقدیر از صادق‌آهنگران
پس از هشت روز رقابت آثار فیلمسازان در سینما فلسطین، آیین اختتامیه پنجمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار، امروز (جمعه ۱۹ دی ماه) با معرفی برگزیدگان و تقدیر از حاج صادق آهنگران در سینما فلسطین تهران برگزار می شود.
ترانه جدید حامد زمانی با موضوع رویش های هنری بعد از فتنه ۸۸
در مراسم اختتامیه جشنواره مردمی فیلم عمار، ترانه جدید حامد زمانی با موضوع رویش های هنری بعد از فتنه ۸۸ رونمایی خواهد شد.
رویش‌های موسیقی انقلاب در انتظار جشنواره عمار موسیقی
دیر یا زود باید عمار جشنواره موسیقی‌اش را هم برگزار کند چرا که رویش‌های عرصه هنر متعهد و مکتبی در حوزه موسیقی باید جایی برای جلوه‌گری و بروز استعدادهایشان بیابند.
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
آرشیو