صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ | الإثنين 19 جماد ثاني 1435 | Monday, 21 Apr 2014
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
«بهارم» اثر جدید حامد زمانی +دانلود
همزمان با سالروز وفات حضرت امّ البنین(س) مادر ادب و مهربانی، اثر جدید حامد زمانی به سفارش حزب الله سایبر با عنوان ” بهارم” با موضوع تقدیر و تکریم مادران و همسران شهدا، تقدیم به همه مادران صبور شهدای دفاع مقدس شده است.
تیتراژ برنامه «کرکره» با صدای حامد زمانی +دانلود
دریافت
چهره‌های تأثیرگذار هنری ۹۲ به انتخاب کیهان
هنر ایران زمین در سال 92 لحظات و موقعیت‌هایی پر فراز و نشیب؛ برمدار بیم و امید و همراه با تردید و تردد را گذراند. اما هر چه بود –بدون شک- حاشیه‌های آن، غلیظ‌تر و شدیدتر از متنش بود. برخی هنرمندان، فقط درگیر حواشی بودند، عده‌ای هم سر در گریبان و بی تفاوت نسبت به پیرامون خود، روزگار را گذراندند! با این حال، بودند هنرمندانی هم که با عبور از پرتگاه حاشیه و غبار بی تفاوتی، با هنر خود به مبارزه با بی هنری ‌‌‌ها برخاستند و ذوق خدادادی که در وجودشان دمیده شده را، نه برای نام و نان که چون چراغی برای روشن کردن راه، جلا بخشیدند.
واکنش حامد زمانی به‌ رسانه‌های‌ ضد‌انقلاب
وی در پاسخ به این سوال که چرا بعضی هنرمندانی که کارهای ارزشی داشته اند مسیر غیر ارزشی ها را بعد ها در پیش گرفته اند گفت:بی توجهی مسئولین فرهنگی یکی از علل این مسئله است از طرفی این هنرمندان احساس می کنند آثارشان بین جامعه مذهبی و متدنین خریدار ندارد برای همین به سمت وسوی دیگری کشیده می شوند.
مرگ‌ بر آمریکا ترجمه‌ امروزی‌ زیارت عاشوراست
این روزها میثم مطیعی و حامد زمانی را کمتر کسی است که نشناسد. یکی مداح و دیگری خواننده اما با این تفاوت که در مقایسه با دیگران در عرصه آرمان ها و اهداف انقلاب آثار ویژه ای از خود به نمایش گذاشته اند. وجه مشترک کار این دو نفر اشعار گیرا و اثرگذار است. اشعاری که محمدمهدی سیار یکی از سرایندگان آن است.
صوت: «چشم مجنون» جدیدترین اثر حامد زمانی
چشم مجنون جدیدترین اثر حامد زمانی منتشر شد. این اثر بر اساس شعری از محمدمهدی سیار ساخته شده و تنظیم آن‌را نیما نور محمدی و میکس و مستر بر عهده رضا پور رضوی بوده است.
هاشم بافقی؛ تقلایی برای حزب‌اللهی کردن «رپ»
شاید بعد از «حامد زمانی» دیگر عجیب نیست که از خواننده‌های نسل‌سومی حرف بزنیم که سیاسی می‌خوانند، اما هاشم بافقی چیز دیگری است. هاشم تفکری بافقی چند سالی است که خوانندگی و به‌خصوص رپ‌خوانی را به صورت جدی دنبال می‌کند و در دوره‌های مختلف سیاسی خوانده است.
حامدزمانی: پاسخ «وندی شرمن» را می‌دهم
خواننده ترانه «گزینه‌های روی میز» با ابراز تأسف از سخنان اخیر معاون وزیر امور خارجه آمریکا درباره مسائل ملی ایران گفت: در ترانه بعدی خود به تمام اهانت‌های «وندی شرمن» به نمایندگی از مردم ایران پاسخ می‌دهم.
صوت: ترانه راز روشن از حامد زمانی+فیلم
بارالها جرات ما را سر و سامان بده / انقلابا مشق هشیاری به فرزندان بده / قهرمانا در دل میدان بمان جولان بده / رهبرا من مصطفایی دیگرم فرمان بده
رسولان راز خورشید اثر تازه حامد زمانی +دانلود
«رسولان راز خورشید» اثر تازه‌ی حامد زمانی است که این شب‌ها و روزها از تلویزیون پخش شده است. علاوه بر خوانندگی، آهنگساز این اثر هم با «حامد زمانی» بوده است. تنظیم آن را نیما نورمحمدی بر عهده داشته و شاعرش مهدی خادمیان است.
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
آرشیو