مجلس لاریجانی!

مجلسی داریم که نه اصلاح طلب است نه اصولگرا و نه انقلابی، فقط مجلس لابیست هاست و جای معامله. و زبان این جماعت لابیست را فقط روحانی و لاریجانی خوب می فهمند!

مرز مدارا با دشمنان تا کجا ادامه دارد؟

بر اساس “سیاست خارجی مدارا با دشمنان”، معنای دقیق مدارا با دشمن جنایتکار جمهوری اسلامی ایران، یعنی رژیم صهیونیستی که در فقه شیعه از آن با عنوان “کافر حربی” یاد می‌شود، چگونه معنا پیدا می‌کند و باید با آن چه کرد؟

حمله سوال برانگیز رییس جمهور به لاریجانی

مشخص نیست بر چه اساس آقای روحانی با صراحت ضمن تکذیب اظهارات رییس قوه مقننه و سخنگوی دستگاه قضا، از کذب بودن این مساله خبر داده و حتی خواستار مجازات قانونی آقایان لاریجانی و اژه ای شده است. شاید اولین موضع گیری رییس مجلس و سخنگوی قوه قضاییه در آینده ابهامات این موضوع را بیشتر مشخص کند.

استقبال رسانه‎ های غربی از مواضع روحانی

بر اساس این استدلال آقای روحانی، ۱۹۰ کشور هم پیمان «ان پی تی» را پذیرفته‎اند و به آن علت که این پیمان برای ۱۹۰ کشور مشکلی ایجاد نکرده بود، قاعدتا برای ایران نیز نباید زمینه ساز مشکل خاصی می‎شد، اما مبتنی بر همین پیمان به قول آقای روحانی قطعنامه‎ها و تحریم‎های ظالمانه به ایران تحمیل شد.

شخصیت‌کارتونی هارون‌مونس چگونه ایجاد شد

چند سال قبل از این که «هارون مونس» تبدیل به گروگانگیر سیدنی شود،یک شبکه استرالیایی او را این گونه معرفی می کرد:« او یک روحانی ایرانی است که دیدگاه‌های بسیار لیبرالی دارد او 4 سال است خانواده اش را ندیده و رژیم ایران خانواده اش را به گروگان گرفته است.»

حاشیه‌ای بر درد دل انتخاباتی وزیر خارجه

درک اینکه دولت آقای روحانی برای نهایی کردن یک توافق هسته‌ای با غرب بی‌نهایت مشتاق باشد اصلا دشوار نیست.

پایان سراب ذوق‌زدگی با اتهامات کامرون

هنوز ساعتی از دیدار روحانی و کامرون نگذشته بود که نوبت به کامرون رسید تا در شصت و نهمین مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی کند و اتهامات شدیدی را به نظام جمهوری اسلامی و دولت ایران وارد کند.

دست دادن با آمریکا خلاف منافع‌ملی و عزت‌ایران

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با اشاره به سفر روحانی به نیویورک گفت: ملت ایران هر نوع دست دادان با شیطان بزرگ را خلاف منافع ملی، منافع نظام و عزت می‌داند و این رفتار را نمی‌پذیرد.

ترس اصلاحات از چرخش چارچوب سیاسی کشور

اصلاحات، پس از انتخابات سال ۸۸ و معارضه شدید با نظام، هم خود را از چارچوب سیاسی ایران خارج کرد و هم پایگاه اجتماعی خود را از دست داد؛ پافشاری این جریان بر مساله تقلب در انتخابات باعث شد رفته‌رفته رگ حیات سیاسی این جریان از کار بیفتد.

کاخ‌سفیدبه‌دنبال‌گدایی‌ملاقات اوباما باروحانی

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاس خارجی مجلس همچنین درباره دیدار اوباما با رئیس جمهور کشورمان گفت: کاخ سفید به دنبال گدایی کردن ملاقات اوباما با روحانی است، آنها به این ملاقات نیازمند هستند.

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.