صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ | السبت 24 ذو القعدة 1435 | Saturday, 20 Sep 2014
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
مهلت دو‌ هفته‌ای مجلس به وزیر راه
رئیس کمیسیون عمران مجلس از مهلت دو هفته ای مجلس به آخوندی وزیر راه و شهرسازی برای ارئه گزارش اولیه سقوط هواپیمای ایران 140 خبرداد و گفت: سه نفر از نمایندگان عضو کمیسیون عمران به عنوان ناظران مجلس در کمیته بررسی سانحه سقوط ایران 140 این موضوع را پیگیری می کنند.
امداد رسانی به شیوه خودجوش و لیفتراک
بر اساس مشاهده خبرنگار فارس در جریان امداد رسانی اولیه به هواپیمای سانحه دیده در تهران، یک راننده لیفتراک از شرکت مجاور محل حادثه نیز برای امداد به محل حادثه آمد و کمک کرد.
واکنش علی ضیا به سقوط هواپیما
علی ضیا در واکنش به سقوط هواپیما در فرودگاه مهرآباد نوشت: غمم دوچندان شد وقتی گوشی موبایلم پیامی با صدا درآمد هواپیمایی در تهران سقوط کرد نمیدانم چند نفر بودند چه کسانی بودند اما می‌دانم که غمگین‌تر از روزهای گذشته آرزوی صبر می‌کنم و فکر می‌کنم کاش …
آخرین اخبار از سقوط هواپیما در تهران
یک فروند هواپیمای مسافربری صبح امروز در ساعت 9:18 دقیقه به مقصد طبس در شمال فرودگاه مهرآباد تهران دچار سانحه شد و تمامی سرنشین‌های آن جان باختند.
اولین عکس‌ها از محل سقوط هواپیما
ساعت 9:20 دقیقه امروز هواپیمای مسیر تهران – طبس متعلق به شرکت هواپیمایی سپاهان‌ایر با حدود چهل سرنشین هنگام بلند شدن از انتهای باند فرودگاه مهرآباد یک موتور خود را از دست داد و در شمال جاده مخصوص کرج سقوط کرد.
هواپیمای بوئینگ مالزی ربوده شده است
یک مقام مالزیایی به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است جمع‌بندی تحقیقات نشان می‌دهد که هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ خطوط هوایی این کشور توسط افرادی ربوده شده و مسیر حرکت آن تغییر کرده است.
چرا رادارها نمی‌توانند محل هواپیمای مالزی را مشخص کنند؟
علیرغم پیشرفت‌های تکنولوژی در زمینه ارتباطات، ماهواره و رادار، سرنوشت جت مسافربری مالزی ایرلاینز بعد از ۵ روز جست‌وجو همچنان نامعلوم است.
سقوط بالگرد نظامی آمریکایی در نزدیکی کره
یک فروند بالگرد نظامی آمریکا در نزدیکی مرزهای کره شمالی سقوط کرد.
هفتمین سالگرد یاد و خاطره شهدای عرفه
سردار شهید حاج احمد کاظمی‌ فرمانده نیروی زمینی سپاه به همراه 11 تن از همرزمانش در ایام عرفه در 19 دی ماه 1384 بر اثر سانحه سقوط هواپیما در ارومیه به شهادت رسیدند و به شهدای عرفه معروف شدند.
تصاویر دلخراش از سقوط بالگرد اورژانس درمشهد
ساعت ۷ صبح امروز یک فروند بالگرد اورژانس در حال انجام ماموریت برای انتقال مجروحان یک تصادف به بیمارستان بود دچار سانحه شد و سقوط کرد. متاسفانه در این حادثه ۱۰ نفر از هموطنانمان جان خود را از دست دادند.
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
آرشیو