صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۳ | الثلاثاء 30 رمضان 1435 | Tuesday, 29 Jul 2014
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
تغذیه آورگان سوری از گوشت گربه
همسایگانمان برای ما گوشت می‌فرستادند، آنها در ابتدا به ما نمی‌گفتند که گوشت چیست، فردای آن روز به ما گفتند که گوشت گربه بوده است.
شهادت خواهرزاده سیدحسن نصرالله در سوریه
حزب الله لبنان با کمال افتخار و عزت یکی دیگر از رزمندگان خود را که در حین ادای وظیفه جهادیش در مقابله با گروه‌های تروریستی تکفیری در سوریه به شهادت رسید، تشییع می‌کند.
مقاومت، تیغ‌ماهی جریان‌صهیونیستی–ارتجاعی
با شکل گیری و بازسازی دوباره جریان مقاومت پس از حوادث سوریه، محبوبیت دیگری پیدا نمود . محبوبیتی که در انتخابات ریاست جمهوری اخیر سوریه مشاهده گردید و پیامی را به مترجعین منطقه فرستاد که سخت پشیمان کننده بود .
ساخت «مصلی امام خمینی» در دمشق
رئیس ستاد بازسازی عتبات از آغاز ساخت مصلی امام خمینی (ره) در اطراف حرم حضرت زینب(س) در منطقه زینبیه دمشق توسط این ستاد خبر داد.
کمکهای مالی غرب چگونه به دست داعش می‌رسد
غرب با پرداخت میلیونها پوند تحت عنوان کمک به مردم سوریه، در حال کمک به تروریستهای داعش است.
ترکیه مشتری نفت داعش
برخی از منابع مالی نیروهای تکفیری، داعشی از فروش نفت سوریه به ترکیه حاصل می‌شود.
بشار اسد سوگند ریاست‌جمهوری یاد کرد
بشار اسد رئیس جمهوری سوریه برای اولین دوره ریاست جمهوری در سایه قانون اساسی جدید سوریه و پس از یک ماه از برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری سوگند یاد کرد.
سرنخ هایی از ارتباط داعش با رژیم صهیونیستی
یک نویسنده و روزنامه نگار عرب، اقدامات تروریستی داعش در عراق و سوریه را با جنایات رژیم صهیونیستی در غزه مرتبط دانست.
افشای تصاویر و هویت سران داعش + عکس
در ساختار تشکیلاتی «داعش» رسیدگی به امور مالی، سیاسی، نظامی، و برنامه ریزی برای چگونگی انجام حملات تروریستی و انفجارها، به افراد مشخصی واگذار شده است که تا پیش از این هویت آنان نامعلوم بود.
«داعش» نفت‌سوریه را چند می‌فروشد؟
تروریست های گروهک موسوم به «دولت اسلامی عراق و شام» (داعش) که نام خود را به «دولت اسلامی» تغییر داد، پس از سیطره بر برخی چاههای نفت سوریه حال اقدام به فروش نفت خام کرده‌اند
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
آرشیو