صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ | الخميس 22 ذو القعدة 1435 | Thursday, 18 Sep 2014
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
حمایت‌ ایران از احیای مجدد اقتصاد سوریه
رئیس اتاق صنایع سوریه با بیان اینکه خواهان توسعه و گسترش روابط اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران است، ابراز امیدواری کرد، شاهد حمایت بیش از پیش اقتصاد ایران از اقتصاد سوریه باشد.
هلاکت فرمانده گروه تروریستی جیش الاسلام
منابع امنیتی در سوریه از هلاکت یکی از سرکردگان اصلی گروه تروریستی جیش الاسلام در منطقه جوبر دمشق خبر می دهند.
روایت هولناک زنان «رقه» از جنایات داعش
تروریست‌های داعش در استان رقه در سوریه، در حال ارتکاب جنایت‌های وحشتاکی علیه ساکنان این استان به ویژه زنان هستند.
داعش از کدام کشورها جذب نیرو می‌کند
اتاق فکر سوفان اعلام کرده است: بیش از 12 هزار تروریست خارجی از 81 کشور از 3 سال گذشته در سوریه می جنگند و 2500 تروریست هم از کشورهای غربی به این تعداد اضافه شده اند.
داعش مساحتی‌برابر با انگلستان‌را در اختیار دارد
مدیر مرکز ملی مبارزه با تروریسم آمریکا گفت: مساحت سرزمین های تحت سیطره «دولت اسلامی» (گروه تروریستی داعش) برابر با وسعت خاک انگلستان است.
جاده «سلامیه-حلب» مقصد بعدی داعش
شریانها و جاده‌های اصلی و همچنین پایگاه‌های اصلی نظامی در داخل و خارج شهرها اهداف اصلی تصرف و کنترل داعش هستند و به‌نظر می‌رسد شهرها و مناطق جمعیتی بیشتر توسط عناصر تازه جذب شده در شهرهای مختلف اداره می‌شوند.
آرمان‌های انقلاب را در مرزهای ایران محصور کرده‌ایم
در خیلی از مناطق ما نمی‌توانیم تصویربرداری کنیم که این می‌تواند دلایل مختلفی اعم از ضعف دیپلماسی یا ضعف هماهنگی داشته باشد که جای بررسی دارد. ما تاکنون نتوانستیم خبرنگار به مصر بفرستیم، جایی که شاید هزاران شبکه خارجی به راحتی خبرنگار به آن می‌فرستند و برنامه سازی می‌کنند. حتی در خیلی نقاط دیگر مثل بحرین، یمن و … و حتی در خیلی از کشور‌های غربی هم نمی‌توانیم خبرنگار بفرستیم. ما نمی‌توانیم به آمریکا که در ظاهر دموکراسی برقرار است، خبرنگار بفرستیم.
آخرین وضعیت داعش در منطقه +نقشه
آخرین وضعیت درگیرهای منطقه خاور میانه در کشورهای عراق و سوریه را در نقشه زیر ملاحظه می کنید
دست‌نوشته رهبر انقلاب برای شهید باغبانی
دست‌نوشته امام خامنه‌ای برای شهید «هادی باغبانی» منتشر شد.
انتشار سفرنامه سوریه قزوه در یک کتاب
علیرضا قزوه از انتشار سفرنامه خود به سوریه در قالب یک کتاب مستقل خبر داد و گفت: در این کتاب سفرنامه به همراه تصاویری از سفر و نقاط مختلف سوریه منتشر خواهد شد.
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
آرشیو