صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ | الإثنين 16 شوال 1436 | Monday, 3 Aug 2015
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
تغییر رویکرد دولت های عرب در مقابل سوریه
سوریه در آستانه بازیابی قدرت دیپلماتیک خویش است؛ به یمن تفوق دولت سوریه در میدان نبرد نظامی اینک برتری این دولت در میدان دیپلماتیک نیز آشکار شده است. این برتری باعث تغییر تدریجی نگاه دولتهای عربی و غربی شده است.
کشته شدن بیش از ۱۰۰ تاجیکستانی در سوریه
دفتر نظارت در امور امنیت ملی دادستان کل تاجیکستان از کشته شدن بیش از ۱۰۰ نفر از شهروندان این کشور در درگیری‌های سوریه خبر داد.
ترکیه هدفی به جز بی ثبات کردن سوریه ندارد
نماینده سوریه در سازمان ملل حملات اخیر ترکیه به مواضع داعش را اقدامی ظاهری دانست و گفت: ترکیه هدفی به جز بی ثبات کردن سوریه ندارد.
قطع روابط دیپلماتیک با سوریه اشتباه بود
وزیر خارجه تونس با اذعان به اشتباه این کشور در قطع روابط دیپلماتیک با سوریه، آن را «اقدامی نادرست» خواند.
حمله جنگنده‌های صهیونیستی به سوریه
جنگنده‌های رژیم صهیونیستی یک خودروی متعلق به کمیته‌های مردمی را در حومه استان «قنیطره» واقع در جنوب سوریه هدف قرار دادند که بر اثر آن ۳ نفر به شهادت رسیدند.
۱۲میلیون نفر در سوریه نیازمند کمک‌
معاون دبیرکل سازمان ملل در امور انساندوستانه گفت: بیش از دوازده میلیون نفر در سوریه به کمک‌های انساندوستانه و معیشتی نیاز دارند.
منطقه پروار ممنوع در سوریه ایجاد شود
نخست‌وزیر ترکیه با پافشاری بر گزینه ایجاد منطقه در سوریه اعلام کرد که برای آینده این کشور باید از معارضان میانه رو حمایت کرد.
۳۰۰ مغربی درسوریه وعراق کشته شدند
وزیر کشور مغرب با اشاره به کشته شدن ۳۰۰ نفر از شهروندان این کشور که در میان گروه‌های تروریستی سوریه و عراق حضور داشتند از انهدام ۳۰ شبکه تروریستی در این کشور خبر داد.
تجسم هیهات منا الذله در مقاومت سوریه
«نبل» و «الزهراء» دو شهرک سوری شیعه‌نشین هستند که از چهار سال پیش با رنج محاصره دست به گریبانند ولی سخنی از این مظلومیت در رسانه‌ها دیده نمی‌شود.
ورود همزمان ترکیه به جنگ در سه جبهه
مهمترین خطری که ترکیه از تحولات جدید در سوریه احساس می کند از جانب کردهاست و به همین علت در حملات خود بیشتر اهداف و مواضع کردها را مورد هدف قرار می دهد و در واقع داعش پوشش و بستر روانی لازم را برای مقابله با کردها فراهم می کند
نظرسنجی

‫به نظر شما كدام گزينه درباب برجام صحیح است؟‬

نمایش نتایج

بارگذاری ... بارگذاری ...
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
آرشیو