صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۳ | الجمعة 27 محرم 1436 | Friday, 21 Nov 2014
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
مقاومت سوریه چهره کریه آمریکا را نمایان کرد
دبیرکل حزب رشد و توسعه ملی سوریه اقدام کاخ سفید در اعزام سفرای بین المللی به سوریه تلاش برای بهبود چهره کریه آمریکا در حمایت از تروریسم دانست.
فیلم: نفوذ ایران از شبه‌قاره تا آمریکای جنوبی
آن‌سوی مرزها نام گزارشی است که نقش ایران در ثبات منطقه و شیوه کمک‌های مادی و معنوی این کشور به کشورهای محور مقاومت را بررسی می‌کند و اینکه اگر ایران به کشورهای منطقه کمک نمی‌کرد و در آنسوی مرزها با تروریسم مبارزه نمی‌کرد در حال حاضر منطقه و حتی دنیا در چه وضعی قرار داشتند.
دامن زدن به اختلافات شیعه و سنی، جهالت محض است
راشد الراشد با بیان اینکه دین برای این جریانات وسیله‌ای برای تامین اهداف سیاسی آنهاست گفت: اگر این جریانات سلطه را در سوریه و عراق به دست می‌آوردند، شعار توحید و تکفیر را مطرح نمی‌کردند. خطرناک‌ترین چیزی که تکفیری‌ها به آن می‌پردازند استفاده از دین و زشت نشان دادن چهره آن برای مردم است.
مسجدالاقصی در خطری حقیقی قرار دارد
امروز شما (مردم لبنان) و میلیون‌ها نفر در جهان اسلام ثابت کردید که این اقدامات سودی ندارد و هیچ چیز میان حسین و دوستدارانش جدایی نمی‌اندازد. نه کشتار، نه انتحاری‌ها نه تهدید و ارعاب و ما در هر شکلی از جنگ‌ که در بگیرد، استوار مانده‌ایم
نظر سید‌حسن نصرالله درباره وقوع‌ علائم ظهور
مرتبط کردن رویدادهای کنونی به نشانه های ظهور خطرات فرهنگی و فکری خطرناکی دارد که فقط موجب گمراهی می شود؛ و مدارکی که برخی کتابها در این زمینه از آن می گویند بر اساس حدس و گمان و احتمالات است.
داعش به روسیه اعلان جنگ داد
روزنامه «نیویورک تایمز» از اعدام یک تبعه روس در سوریه توسط گروه «ابوعمر الشیشانی» که پیشتر مسکو را تهدید به جهاد در قلمرو شوروی سابق کرده، خبر داد و بدین ترتیب روسیه هم بعنوان یک قدرت غبرغربی هدف گروه تروریستی داعش قرار گرفت.
بازدید فعالان‌ ‌ایرانی حقوق‌بشر از مدارس حمص
اولین گروه ایرانی و غیرسوری برای عرض تسلیت به دانش آموزان و مدیران مدارس عکرمه مخزومی و عکرمه محدثه به حمص رفتند و یاد و خاطره ۵۰ دانش آموز شهید این مدرسه را گرامی داشتند.
شعر: «اردوغان» نیست تو را معرفتی
اردوغان نیست تو را معرفتی ،نیست که نیست | شب تاریک نگاهت به رهت ،نیست که نیست || اینقدر حال خرابی که تو داری اکنون | عاقبت روز، پی شام شبت، نیست که نیست
کاریکاتور: فاتحان نفت عراق و سوریه
فرار سرکردگان داعش به سمت سوریه
عضو جنبش افسران آزاد عراق گفت: ۳۰ نفر از سرکرده های گروه تروریستی داعش به صورت دسته جمعی به سمت مرزهای سوریه فرار کردند.
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
آرشیو