صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ | الأحد 10 ربيع ثاني 1436 | Sunday, 1 Feb 2015
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
از این پس مسئولیت ترور هر عضو حزب الله بر عهده اسراییل خواهد بود
«سید حسن نصرالله» در مراسم گرامی‌داشت شش شهید حزب‌الله و یک شهید سپاه پاسدان انقلاب اسلامی در جنوب سوریه، که به صورت زنده از شبکه «المنار» پخش شد، اعلام کرد که مقاومت از این پس، پاسخ هر تجاوز اسرائیل را در هر زمان و مکانی و هر طور که بخواهد خواهد داد و چیزی که آن را قواعد بازی می‌نامند، برایش اهمیت ندارد و آن را به رسمیت نمی‌شناسد.
مردم در «پایتخت داعش» چطور زندگی می‌کنند؟
داعش اعلام کرده کسی حق ندارد سیگار بکشد. قلیان‌ها را ضبط کرده و قهوه خانه هایی که محل کشیدن قلیان بود را بسته و به هر کس که مرتکب این گناه شود هشدار داده است.
یک اختلاس بزرگ در سپاه!
بچه های سپاه از اولش هم اختلاس گر بودند ولی ما زورمان به آنها نمی رسید.
ایران و حزب‌الله در قنیطره در پی چه بودند؟
پس از تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به جنوب سوریه، برخی منابع مدعی‌اند که ایران و حزب‌الله درپی اجرای استراتژی جدیدی در قنیطره بودند که صهیونیست‌ها را آرام نخواهد گذاشت.
فرمانده‌ای که به‌دعوت حاج‌قاسم به سپاه رفت
سردار محمدعلی الله دادی روز گذشته در حین بازدید از منطقه «قنیطره» سوریه مورد حمله بالگرد نظامی رژیم صهیونیستی قرار گرفت که بر اثر این جنایت این سردار دلاور همراه با تعدادی از اعضای حزب الله به شهادت‌ رسید.
سامانه ضد موشکی گنبد آهنین مستقر شدند
ارتش رژیم صهیونیستی یک سامانه ضد موشکی گنبد آهنین در منطقه شمالی نوار مرزی فلسطین اشغالی با لبنان مستقر کرد.
پاسخی که آهنین خواهد بود+ عکس
روز گذشته تعدادی از سربازان مقاومت اسلامی لبنان در دفاع از حرم عقیله بنی هاشم و در سوریه توسط صهیونیست‌ها به شهادت رسیدند.
سرسپردگی مخالفان خارجی به اسرائیل
نماینده پارلمان و رئیس تشکل طرح ملی کردهای سوریه با اشاره به سرسپردگی مخالفان خارج‌نشین به آمریکا و صهیونیست‌ها گفت: ارتش سوریه با شرکت در عملیات‌ زمینی و هوایی و ارسال کمک‌ برای کُردها، نقش مهمی در پاکسازی عین العرب داشته است.
داعش بدون شرح!!
از زمان شکل‌گیری گروه تروریستی تکفیری «داعش» تاکنون این گروه از ارتکاب هر جنایتی که مشابه آن کمتر در تاریخ مشاهده شده، فروگذاری نکرده است.
دفاتر واحد مرکزی خبر در جهان تعطیل می‌شود
دفاتر واحد مرکزی خبر در چهار شهر مهم جهان، برای ایران حفظ و سایر دفاتر تعطیل می‌شود. پوشش خبری وقایع جهان یا از طریق تصاویر شبکه‌هایی چون پرس تی وی و العالم پوشش داده یا همچون دیگر شبکه‌های خبری رقیب، به محض یک واقعه یا پیش از اتفاقات مشخص، تیم خبری به کشور و شهری که قلب خبر در آنجا می‌تپید اعزام می‌شود.
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
آرشیو