صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ | الأربعاء 7 ذو القعدة 1435 | Wednesday, 3 Sep 2014
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
جاده «سلامیه-حلب» مقصد بعدی داعش
شریانها و جاده‌های اصلی و همچنین پایگاه‌های اصلی نظامی در داخل و خارج شهرها اهداف اصلی تصرف و کنترل داعش هستند و به‌نظر می‌رسد شهرها و مناطق جمعیتی بیشتر توسط عناصر تازه جذب شده در شهرهای مختلف اداره می‌شوند.
آرمان‌های انقلاب را در مرزهای ایران محصور کرده‌ایم
در خیلی از مناطق ما نمی‌توانیم تصویربرداری کنیم که این می‌تواند دلایل مختلفی اعم از ضعف دیپلماسی یا ضعف هماهنگی داشته باشد که جای بررسی دارد. ما تاکنون نتوانستیم خبرنگار به مصر بفرستیم، جایی که شاید هزاران شبکه خارجی به راحتی خبرنگار به آن می‌فرستند و برنامه سازی می‌کنند. حتی در خیلی نقاط دیگر مثل بحرین، یمن و … و حتی در خیلی از کشور‌های غربی هم نمی‌توانیم خبرنگار بفرستیم. ما نمی‌توانیم به آمریکا که در ظاهر دموکراسی برقرار است، خبرنگار بفرستیم.
آخرین وضعیت داعش در منطقه +نقشه
آخرین وضعیت درگیرهای منطقه خاور میانه در کشورهای عراق و سوریه را در نقشه زیر ملاحظه می کنید
دست‌نوشته رهبر انقلاب برای شهید باغبانی
دست‌نوشته امام خامنه‌ای برای شهید «هادی باغبانی» منتشر شد.
انتشار سفرنامه سوریه قزوه در یک کتاب
علیرضا قزوه از انتشار سفرنامه خود به سوریه در قالب یک کتاب مستقل خبر داد و گفت: در این کتاب سفرنامه به همراه تصاویری از سفر و نقاط مختلف سوریه منتشر خواهد شد.
فیلمنامه حمید بهمنی با موضوع داعش
حمید بهمنی کارگردان سینمای ایران طرحی با موضوع شکل‌گیری گروه تروریستی داعش دارد که داستان آن در سوریه می گذرد.
لیبرال‌ها‌و تروریست‌هادستشان‌ دریک‌کاسه‌است
در تمام این ۱۰ مرتبه منظورشان از لیبرال‌ها، غرب زده‌ها بودند. همچنین در کنار کلمه لیبرال‌ها از منافقان استفاده و در یک مورد تاکید کرده بودند منظور از منافقان کسانی هستند که پسری را در کنار سفره افطار جلوی پدرش می‌کشند. ایشان جنایت داعشی مآبی از منافقان ترسیم کردند و با به کار بردن لیبرال‌ها در کنار منافقان به ما آموختند که غرب زده‌ها و تکفیری‌ها یکی هستند و این سادگی است که باور کنیم وحشی‌گری تنها منحصر به تکفیری‌هاست و منسوب به غرب زده‌ها نیست.
ماهیت قطعنامه علیه داعش چیست؟
قطعنامه اخیر شورای امنیت که امکان توسل به زور بر اساس فصل ۷ منشور سازمان ملل را می‌دهد دل‌نگرایی‌ای را در خصوص احتمال سوءاستفاده از این قطعنامه در جهت نقض حاکمیت ملی و تمامیت ارضی عراق و به‌خصوص سوریه ایجاد کرده است.
برگزاری اولین‌ سالگرد شهید باغبانی
اولین سالگرد شهادت شهید هادی باغبانی مستندساز ایرانی که سال گذشته در سوریه توسط گروه تکفیری ها به شهادت رسید ، روز سه شنبه در محل حوزه هنری بر گزار خواهد شد.
فرار ابوبکر البغدادی از موصل به سوریه
یکی از اعضای حزب دموکرات کردستان اعلام کرد که سرکرده داعش از ترس حمله جنگنده های آمریکایی از موصل گریخته است.
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
آرشیو