صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
دوشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ | الإثنين 7 رجب 1436 | Monday, 27 Apr 2015
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
شروط اسد برای از سرگیری رابطه با پاریس
دیوید بوگاداس که با بشار اسد مصاحبه کرد با این برداشت از مصاحبه بیرون آمد که بشار اسد رئیس جمهور سوریه هیچ گونه اهتمامی به از سرگیری روابط با فرانسه از خود نشان نداد. این مصاحبه کننده گفت: احساس نکردم که بشار اسد دست همکاری به سمت ما دراز می‌کند.
پیکر ۵ شهید مدافع حرم در قم تشییع شد
پیکر ۵ تن از شهدای پاکستانی مدافع حرم حضرت زینب (س) تشییع و در قطعه شهدای مدافع حرم واقع در بهشت حضرت معضصومه (س)به خاک سپرده شدند.
بشار اسد: آماده گفتگوییم
رئیس جمهور سوریه ضمن اعلام آمادگی برای گفت وگو به منظور تحقق منافع سوری‌ها تاکید کرد که غرب در مبارزه با تروریست‌ها جدی نیست.
عقب‌نشینی «داعش» از یرموک
منابع آگاه میدانی مستقر در اردوگاه آوارگان فلسطینی «یرموک» در جنوب دمشق با اشاره به عقب‌نشینی «داعش» از این اردوگاه تاکید کردند که عملیات بیرون راندن داعش تا پاکسازی کامل اردوگاه ادامه خواهد یافت.
روایتی خواندنی از یک شهید مدافع حرم
این بانو که خودش نیز سیده بود با گریه گفت: برای آخرین بار که می‌رفت به او گفتم: آسید رضا؛ تو دو بار برای دفاع از حرم عمه‌ات زینب (س) رفتی این بار رو پیش ما بمان. دخترها خیلی به تو وابسته اند. او گفت: خانم؛ حرم عمه جان ما در خطر است! تو راضی میشوی من باشم و جسارتی به حرم عمه‌مان بشود؟
داعش پشت دروازه‌های آمریکا
گروه تروریستی داعش به کمک گروه‌های مافیایی توانسته پایگاه‌های متعددی در ایالت چیواوا در شمال مکزیک تاسیس کند.
آیا مجاهدان افغان برای دفاع از اسد دست به سلاح شدند؟
از سوی دیگر حضور شیعیان افغانستانی در سوریه موضوعی نیست که به ماه های اخیر ارتباط داشته باشد، بلکه رسانه های ایرانی از این موضوع همواره سخن گفته اند و تنها طی سپتامبر ۲۰۱۳ میلادی تا مارس ۲۰۱۵ میلادی افغانستانی های مقیم ایران پیکر ۶۲ تن از این مبارزان را در مناطق مختلف ایران تشییع کردند.
ارتش «دابق» چیست؟
فرماندهی ارتش دابق را ۵ نفر برعهده دارند که ۳ نفر از آنان ازبکستانی و دو نفر چچنی هستند که در حومه حلب استقرار یافته اند. این افراد شبکه ارتباطی ویژه و دستگاه‌های تماس بی‌سیم دارند که با وسایل و تجهیزات ارتباطی دیگر عناصر داعش ارتباطی ندارد.
حدود ۵ تا ۶ هزار اروپایی به سوریه رفته‌اند
یک منبع اروپایی اعلام کرد که حدود ۵ تا ۶ هزار نفر از اتباع این کشور برای پیوستن به گروه‌های تروریستی به سوریه سفر کرده اند.
دستگیری یک سرکرده «داعش» در لبنان
نیروهای ارتش لبنان یکی از سرکردگان گروهک تروریستی «داعش» را در منطقه مرزی «عرسال» دستگیر کردند.
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
سیستم مدیریت پروژه
سیستم مدیریت پروژه
شبکه اردیبهشت
امت نیوز
آرشیو