صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳ | السبت 27 رمضان 1435 | Saturday, 26 Jul 2014
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
مقاومت، تیغ‌ماهی جریان‌صهیونیستی–ارتجاعی
با شکل گیری و بازسازی دوباره جریان مقاومت پس از حوادث سوریه، محبوبیت دیگری پیدا نمود . محبوبیتی که در انتخابات ریاست جمهوری اخیر سوریه مشاهده گردید و پیامی را به مترجعین منطقه فرستاد که سخت پشیمان کننده بود .
ساخت «مصلی امام خمینی» در دمشق
رئیس ستاد بازسازی عتبات از آغاز ساخت مصلی امام خمینی (ره) در اطراف حرم حضرت زینب(س) در منطقه زینبیه دمشق توسط این ستاد خبر داد.
کمکهای مالی غرب چگونه به دست داعش می‌رسد
غرب با پرداخت میلیونها پوند تحت عنوان کمک به مردم سوریه، در حال کمک به تروریستهای داعش است.
ترکیه مشتری نفت داعش
برخی از منابع مالی نیروهای تکفیری، داعشی از فروش نفت سوریه به ترکیه حاصل می‌شود.
بشار اسد سوگند ریاست‌جمهوری یاد کرد
بشار اسد رئیس جمهوری سوریه برای اولین دوره ریاست جمهوری در سایه قانون اساسی جدید سوریه و پس از یک ماه از برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری سوگند یاد کرد.
سرنخ هایی از ارتباط داعش با رژیم صهیونیستی
یک نویسنده و روزنامه نگار عرب، اقدامات تروریستی داعش در عراق و سوریه را با جنایات رژیم صهیونیستی در غزه مرتبط دانست.
افشای تصاویر و هویت سران داعش + عکس
در ساختار تشکیلاتی «داعش» رسیدگی به امور مالی، سیاسی، نظامی، و برنامه ریزی برای چگونگی انجام حملات تروریستی و انفجارها، به افراد مشخصی واگذار شده است که تا پیش از این هویت آنان نامعلوم بود.
«داعش» نفت‌سوریه را چند می‌فروشد؟
تروریست های گروهک موسوم به «دولت اسلامی عراق و شام» (داعش) که نام خود را به «دولت اسلامی» تغییر داد، پس از سیطره بر برخی چاههای نفت سوریه حال اقدام به فروش نفت خام کرده‌اند
نقشه آخرین وضعیت معارضین در سوریه
پیروزی‌ها و موفقیت‌های اخیر ارتش سوریه در حلب، پایتخت اقتصادی سوریه به ویژه آزاد سازی شهر صنعتی حلب، بدون اغراق و گزافه گویی موفقیت‌ها و پیروزی‌هایی بزرگ و چشمگیر بوده‌اند و تغییری اساسی را در روند بحران حاکم بر این کشور ایجاد خواهند کرد.
تلاش داعش برای سیطره بر آب فرات + عکس
گروهک تروریستی داعش سلطه خود را بر حوضه رود فرات – از سوریه تا عراق – و نیز بر تاسیسات نفتی دو کشور گسترش داده و بر امکان تقویت منابع مالی خود از طریق نفت افزوده است.
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
آرشیو