صفحه اصلی آرشیو مرام‌نامه پیوندها تماس با ما
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ | الأربعاء 12 جماد أول 1436 | Wednesday, 4 Mar 2015
فرهنگی سیاسی بین‌الملل اجتماعی طنز حوزه و دانشگاه فضای مجازی چندرسانه‌ای کتابخانه جزوات مصاحبه پیشخوان یادداشت چهره‌ها پرونده‌ها
ارسال مطلب
«حلب»،جایی‎که هنوز«زندگی»درآن جریان دارد
جنگ اگرچه شرایط حاکم بر شهر حلب را تغییر داده، اما نتوانسته اهالی آن را از پای درآورد، بلکه تنها موجب شده، ساکنان این شهر برای ادامه حیات خود راه‌های جدیدی را ابداع کنند.
قرار داد سری آل سعود و رژیم صهیونیستی
نشریه میدل ایست گزارش داد رژیم آل سعود یک قرار داد سری با اسرائیل در مورد نحوه استفاده از آواکس های آمریکایی در عربستان به امضا رسانده است . به گزارش این نشریه افشای قرارداد فوق باعث بروز مشکلاتی برای دولت آمریکا شده است .
عکس: آثار گلوله بر گنبد حرم حضرت زینب
در تازه‌ترین تصویری که از گنبد حرم مطهر حضرت زینب کبری (س) در حومه دمشق منتشر شده، آثار گلوله بر روی گنبد به وضوح مشاهده می‌شود.
ورژن کردی داعش در راه است
رسانه های منطقه ای اکنون پس از جنایات داعش با نام دولت اسلامی عراق و شام، از تاسیس دولت اسلامی کُرد در سوریه خبر می دهند.
ضاحی‌خلفان خواستار «سنی کردن» ایران شد
معاون رئیس پلیس دبی در اظهاراتی تند و خصمانه علیه ایران، تهران را به دخالت در امور اعراب متهم کرد و از اعراب خواست ایران را به مذهب «تسنن» بازگردانند.
تانک‌های ترکیه وارد سوریه شدند
رسانه‌های ترکیه اعلام کرده‌اند در حدود ۴۰ تانک این کشور برای محافظت از سربازانی که نگهبانی از مقبره سلیمان شاه، پدربزرگ بنیانگذار سلسله عثمانی، را بر عهده دارند، وارد خاک سوریه شده‌اند.
داعش مردم سوریه را به صلیب کشید
اعدام‌های انتقامجویانه «داعش» علیه مردم سوریه همچنان ادامه دارد و این گروه تروریستی تکفیری اقدام به اعدام شهروندان سوری و سپس به صلیب کشیدن و سلاخی آنها کرد.
عامل اصلی فعالیت‌های تروریستی در غرب
مهاجرین مسلمان در اثر تبعیض‌های شدید اجتماعی، عطای زندگی مرفه در کشورهای غربی را به لقای آن بخشیده و با رضایت خویش جذب گروه‌های افراطی و تکفیری می‌شوند و در کمال تعجب همگان،تحمل شرایط جنگی را به زندگی در شهرهای مدرن اروپایی ترجیح می‌دهند.
عربستان «هسته شر» خاورمیانه
یک روزنامه انگلیسی در گزارشی نوشت که اکثر جاده‌های خشونت مرتبط با گروههای تکفیری به ریاض ختم می‌شود و لازم است که غرب و آمریکا در روابط خود با عربستان تجدیدنظر کنند.
آل‌خلیفه مشابه رژیم‌صهیونیستی جنایتکار است
فعال معارض بحرینی رژیم حاکم بر کشورش را به خاطر ارتکاب جنایات علیه اعتراضات مسالمت آمیز مردمی مشابه رژیم صهیونیستی خواند و گفت: جامعه بین المللی در عوض حمایت از خواسته های مردم بحرین از تروریسم در سوریه و عراق حمایت می‌کند.
تازه‌ترین اخبار
اخبار بیشتر
آرشیو