خیمه عزاداری، پادگان آمادگی برای مقابله با یزیدیان زمان است

مردم در اقامه و سازماندهی این گونه مناسبت‌ها، به خصوص در زمینه محرم، تجربه و سابقه‌ای چندصد‌ساله دارند و در همه ابعاد هم موفق بوده‌اند و باید مراقب باشیم جنبه مردمی این مجالس پرشور حفظ شود و نقش تسهیل‌کننده و تکمیل‌کننده دستگاه‌های رسمی و دولتی به حالت جایگزین و مجری تبدیل نشود.

جشنواره عمار «بازمانده» را به فلسطینیان معرفی کرد

اینکه گفته می‌شود به اختلاف نپردازید امری غلط است بلکه باید به اختلافات پرداخت اما رویکرد ما به این مسئله مهم است که به دنبال حل باشیم یا به دنبال گره زدن و سانسور موجب می‌شود زخم‌هایی که شکل گرفته است، عمق پیدا کند.اگر ما مسئله فتنه را مسکوت کنیم وحدتی شکل نمی‌گیرد چرا که از نظر قرآن وحدت باید عمق داشته باشد.

نشست خبری جشنواره عمار برگزار می‌شود

پس از اعلام فراخوان ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار، اولین نشست خبری این جشنواره، روز جمعه، در جمع اهالی رسانه و با حضور مسئولان برگزاری آن، برگزار می‌شود.

تشیع انگلیسی، امام حسین را در سال ۶۱هجری محاصره کرده‌ است

آن چیزی که رهبر ما اسمش را گذاشتند، تشیع انگلیسی و لندنی، حرفش این است که کاروان سید الشهدا و عَلَم مبارزه با طاغوت و ستم و استکبار ، حق ندارد قدمی از عاشورای ۶۱ هجری جلوتر بیاید و باید در همان دوره زمانی دفن شود. بعضا قمه هم می‌زنند ادعای ولایت هم دارند اما می خواهند امام حسین را محصور و محدود ‌کنند.

مداحی‌های سرخ پوستی، مولود منبر‌های کنفوسیوسی است

معنای تقوا ترسیدن از خداست، اما شاخص و گواه آن نترسیدن از غیر خداست. خیلی‌ها هستند که به قول خودشان تقوا دارند اما در عمل به جای خدا از دیگران پیروی می‌کنند. اگر ما جامعه را از تحریم و تهدید بترسانیم، به بی‌تقوایی دامن زده‌ایم.

از «بینوایان » شما تا «داستان ایستادگی» ما

امروز وقتی هواپیمای هیئت شصت نفره فرانسوی در فرودگاه «شهید هاشمی نژاد» مشهد به زمین می‌نشیند شاید کسی نباشد برای آنها توضیح دهد که این خطیب و نویسنده محبوب مشهدی توسط کسانی ترور شد که در پاریس به پارلمان دعوت می‌شوند تا راجع به مبارزه با تروریسم سخنرانی کنند.

شمشیر داموکلس در برابر ذوالفقار جمهوری اسلامی

اگر یک طرف بتواند مردم را تهدید بکند که یا به من رأی بده یا می‌گویم کدخدا بخوردت. به من رأی بده یا جنگ خواهد شد. به من رأی بده یا در تحریم خواهی ماند. این آرزوی غرب جهان خوار است که شمشیر داموکلس یا مکانیسم ماشه غرب بالای سر مردم جاسازی شود تا امکان تاثیرگذاری کدخدا بر مناسبات داخلی تشدید و تمدید شود. شاید هشدارهای اخیر و مکرر رهبری در مورد آینده برجام ناظر به همین روزنه هایی است که استکبار از خلال آن برای ورود موثر به مناسبات داخلی کشور طمع کرده است.

برخی مردم را تهدید می‌کند که یا به من رای بدهید یا جنگ خواهد شد

جلیلی با اشاره به اتفاقاتی که در سال 88 به واسطه عده ای سوءاستفاده گر در جامعه رخ داد گفت: آنها قصد داشتند نهادهای اسلامیتی نظام را تحت فشار قرار دهند تا رای مردم را وتو کنند و قصد اصلی آنها عبور از ساختار جمهوریتی نظام بود کسانی که تا گذشته سعی کردند به اسم رای مردم و ساختارهای جمهوریتی به نهادهای اسلامی حمله کنند هیچ عهد اخوتی نه با اسلامیت و نه با جمهوریت بسته اند.

به نهضت‌های فراگیر تولید محتوا نیاز داریم

میلیون‌ها عکس از دفاع مقدس در دست مردم هست که در اختیار سایرین نیست. در حالی‌که به نظر من با یک برنامه‌ریزی جدی و مختصر و با اراده نظام می‌شد این امر اتفاق بیفتد. یا همین خاطرات دفاع مقدس، ده‌ها هزار از پدران و مادران شهدا از دنیا رفتند، بدون اینکه یک برگ کاغذ و یا یک فایل صوتی و عکس از این‌ها باقی مانده باشد. این نشان می‌دهد که عهده‌داران فرهنگ و مسئولان فرهنگ به وظیفه خود عمل نکردند.

جزوه: کَدخدایی و کُدخدایی

اگر حزب‌الله خودش را از دام این کُدخداهای حق به جانب ظاهرالصلاح نجات ندهد به زودی شاهد استحاله کامل اصولگرایی به یک جریان مشابه کارگزاران خواهیم بود. کارویژه اینها از کارانداختن جوشش های درونی و مردمی انقلاب و ایجاد اریستوکراسی جدید در دل توده های انقلابی است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.