چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
شنبه ۰۲ اردیبهشت ۹۱ | ۱۲:۱۵

زائری: «حجاب بی حجاب» مخاطب خاص دارد

در طول این سی سال تصویری که از حجاب ارئه شده است پیام غیر مستقیمی بوده است بر علیه حجاب آنجا که زن محجبه و چادری نقش یک انسان بدبخت با منزلت اجتماعی پایین بوده است اینها همه باعث ایجاد یک تفکر منفی از حجاب در سطح جامعه شده است که همه این مباحث در کتاب حجاب و بی حجاب مورد بحث قرار گرفته است.


حجت الاسلام محمد رضا زائری در خصوص موضوع مورد بحث در کتاب «حجاب بی حجاب» در مصاحبه با خبر نگار تریبون مستضعفین گفت: این کتاب مخاطب خاص دارد و بیشتر مخاطبش را افرادی تشکیل می دهند که در حوزه فرهنگ و رسانه فعالیت می کنند. مدیران رسانه افرادی را تشکیل می دهند که به ظاهر به حجاب اعتقاد دارند اما یکی از مخرب ترین نقش ها را در زمینه ترویج بی حجابی همین تلوزیون ایفا می کند.

وی در این رابطه افزود: در طول این سی سال تصویری که از حجاب ارئه شده است پیام غیر مستقیمی بوده است بر علیه حجاب آنجا که زن محجبه و چادری نقش یک انسان بدبخت با منزلت اجتماعی پایین بوده است اینها همه باعث ایجاد یک تفکر منفی از حجاب در سطح جامعه شده است که همه این مباحث در کتاب حجاب و بی حجاب مورد بحث قرار گرفته است.

گفتنی است که این نویسنده جوان در تاریخ 4  اردیبهشت ماه از سه کتاب خود به نام های «قدم کلیکهایتان برچشم »، «باید رفت» و «حجاب بی حجاب» رونمایی می کند.

«قدم کلیکهایتان برچشم » بازخوانی مطالبی است که در طول 8 سال در وبلاگ شخصی اش برجای گذاشته است. هم چنین کتاب «باید رفت» وی مجموعه ای از مقالات فرهنگی  در خصوص دیپلماسی امروز جامعه اسلامی است و در نهایت سومین کتاب وی با عنوان حجاب‌ بی حجاب که به چاپ دوم می رسد در 1000نسخه از سوی انتشارات آرما منتشر خواهد شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: