جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
یکشنبه ۰۳ اردیبهشت ۹۱ | ۱۹:۳۲

آیا احمدی‌نژاد با مجمع آشتی کرده است؟

با توجه به تأکید رهبر انقلاب مبنی بر همکاری بیشتر قوا و ارکان نظام در سال جاری و پرهیز از حواشی، برای توجه بیشتر به امور کشور و مشکلات مردم، حرکت رییس‌جمهور را می‌توان کاری مثبت و حرکتی نمادین برای پیروی از ایشان دانست.


بالاخره احمدی نژاد به مجمع رفت.

پس از مدت‌ها خالی ماندن صندلی رییس‌جمهور در صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام، امروز وی بر جای خود نشست، فعالانه در بحث‌ها شرکت کرد، رأی داد و چند پیشنهادش هم تصویب شد و رسانه‌ها نیز تیتر زدند: «بالاخره احمدی نژاد به مجمع رفت».

بنا بر این گزارش، از اوایل امسال می‌شد آنچه امروز اتفاق افتاد، حدس زد، به ویژه از آن زمان که رسانه‌ها از دیدار نوروزی محسن رضایی با رییس جمهور و رییس مجمع تشخیص خبر دادند، و پس از آن نیز احمدی نژاد همراه با بقیه اعضای جدید مجمع تشخیص در دیدار با رهبر انقلاب حاضر شد و ایشان هم بر حضور منظم همه اعضا در نشست‌های این مجمع تأکید فرمودند.

همچنین بر موارد یادشده می‌توان افزود سخنان دبیر مجمع تشخیص را در نخستین نشست خبری که از همکاری بهتر دولت و مجمع در سال جاری خبر داد، همچنان که رییس جمهور نیز پیش از آن در دیدار نوروزی با دبیر و رؤسای کمیسیون‌های دبیرخانه مجمع از همکاری آنان در سال گذشته تشکر و بر همکاری بیشتر در ُسال جاری تأکید کرده بود.

سرانجام با توجه به تأکید رهبر انقلاب مبنی بر همکاری بیشتر قوا و ارکان نظام در سال جاری و پرهیز از حواشی، برای توجه بیشتر به امور کشور و مشکلات مردم، حرکت رییس‌جمهور را می‌توان کاری مثبت و حرکتی نمادین برای پیروی از ایشان دانست.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: