یکشنبه 27 ژوئن 10 | 14:16

سید حسن خمینی:باید دولت را یاری کرد

سید حسن خمینی تاکید کرد: مردم از همه انتظار دارند، با دست برداشتن از اختلافات ناشی از حب و بغض‌های شخصی و دوری از کینه توزی‌های بچه‌گانه سعی کنند مشکلات کشور را برطرف کنند. حجت الاسلام سید حسن خمینی در دیدار با جمعی از خانواده‌های شهدای حادثه هفتم تیر که در حسینیه جماران برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله شهیدبهشتی، شهیدمحمدمنتظری و دیگر شهدای حادثه هفتم تیر، اظهار داشت: شهیدان فرزند زمانه خویش بودند و با شناخت درست زمان، گام در راهی گذاشتند که حقیقت و راستی به ارمغان آورد و به همین خاطر ما امروز باید پاسدار اهداف آنها باشیم.


نوه حضرت امام ضمن این‌که دعا کرد تا دولت و مسوولین نظام در حل مشکلات اقتصادی جامعه موفق باشند، از همگان خواست در این حوزه به یاری مسولان بشتابند.

سید حسن خمینی تاکید کرد: مردم از همه انتظار دارند، با دست برداشتن از اختلافات ناشی از حب و بغض‌های شخصی و دوری از کینه توزی‌های بچه‌گانه سعی کنند مشکلات کشور را برطرف کنند.
به گزارش جهان به نقل از ایلنا، حجت الاسلام سید حسن خمینی در دیدار با جمعی از خانواده‌های شهدای حادثه هفتم تیر که در حسینیه جماران برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله شهیدبهشتی، شهیدمحمدمنتظری و دیگر شهدای حادثه هفتم تیر، اظهار داشت: شهیدان فرزند زمانه خویش بودند و با شناخت درست زمان، گام در راهی گذاشتند که حقیقت و راستی به ارمغان آورد و به همین خاطر ما امروز باید پاسدار اهداف آنها باشیم.

وی با بیان این‌که بزرگترین هدف شهیدان، تعالی دین و اثبات کارآمدی نظام دینی است به برخي از مشكلات كشور اشاره كرد و تاكيد كرد كه اين مشكلات جز دلسردي اجتماعي محصولي نخواهد داشت.
سیدحسن‌خمینی خاطر نشان‌کرد: مردم از همه انتظار دارند، با دست برداشتن از اختلافات ناشی از حب و بغض‌های شخصی و دوری از کینه‌توزی‌های بچه‌گانه سعی کنند مشکلات کشور را برطرف کنند.

نوه حضرت امام در ادامه تاکید کرد: کشور با این حجم نیروی انسانی، پول خدادادی نفت و منابع مختلف و با این نیروی ایمان، باید باترک افراطی‌گرایی و طرد افراطیون، بسیار کارآمدتر از این باشد.

وی با اشاره بر این نکته که هر کدام از ما هر روزه با مشکلات مردم مواجه‌ایم، خطاب به حاضرین معتقد است : ما هر روزه با مشکلات مردم مواجه‌ایم، اما از این‌که توان حل مشکلات آنها را نداریم، خجالت زده هستیم.

وی با اشاره به لزوم توجه به دغدغه دلسوزان واقعی انقلاب در مبارزه صحیح با عفاف زدایی از جامعه دینی گفت: اگر به فرمایشات مراجع و علمای شیعه که بی‌تردید حافظان شریعت و پناهگاه مردم بوده و هستند، گوش نکنیم، از دین داری فاصله گرفته‌ایم.

سیدحسن‌خمینی تاکید کرد: باید هشدارهای پنهان و آشکار مراجع و علمای شیعه درباره فساد اجتماعی و گرانی جدی گرفته شود.

در ایتدای این مراسم، فرزند یکی از شهدای هفت تیر و همچنین یکی از بازماندگان حادثه هفت تیر نیز سخنانی ایراد کردند. خانواده‌های شهدای هفت تیر و بازماندگان این حادثه در این مراسم اهانت جمع اندکی در مراسم روز 14خرداد را محکوم و از این اقدامات ابراز انزجار کردند. همچنین لوح یادبودی نیز تقدیم یادگار گرامی امام راحل شد.
حاضرین نماز مغرب و عشا را نیز به امامت سید حسن‌خمینی اقامه کردند.

 1. mahdi
  28 ژوئن 2010

  سلام/ فایده نداره سید حسن جان / نمی شود شما بر حمایت از یک دروغ گوی متقلب و منافق داخلی اصرار کنید و ما هم ساکت بنشینیم که اقا پسر پسر اماممان است / پسر بزرگان تا وقتی مورد احترامند که با بدان نشینند و راه گم نکرده باشند / رهبری هم فرمودند وحدت با کسی لازم است که شاخص مرزبندی شفاف را رعایت کند که متاسفانه شما نکردید و نمیکنید

 2. ز
  28 ژوئن 2010

  جمع كه فكر نكنم اندك بوده باشه دير رسيدم وكرنه منم با مردم همراهي مي كردم
  بايد مي فهميد با سران فتنه حشر و نشر داشتن عاقبتش خوش نيست
  ولي هنوز دير نشده اگه رويه شو عرض كنه هنوز دوستش خواهيم داشت چون نوه امامه

 3. دقیقا
  28 ژوئن 2010

  حسن اقا مصطفوی …استخر با م.خ خوش گذشت برادر …

 4. محسن
  21 آوریل 2012

  درود بر سید حسن خمینی

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.