یکشنبه 21 ژوئن 09 | 19:32

10 کشته در آشوب های شنبه شب

سردار رادان جانشین فرماندهی نیروی انتظامی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه نیروی انتظامی طبق دستور برای پراکنده کردن آشوبگران از هیچ گونه سلاح گرم استفاده نکرده است افزود: وجود اشرار وعناصر نفوذی گروهکهای ترویستی در داخل جمعیت واستفاده آنان از انواع سلاح گرم وسرد عامل اصلی تلفات آشوبهای دیروز است .


News_Photo_193442_03856fa2

به گزارش تریبون مستضعفین، در آشوب و اغتشاش‌های روز گذشته که عناصر مسلح نیز در سازماندهی و هدایت آن فعال بودند، علاوه بر مراکز عمومی و اموال مردم، چندین مسجد مورد تعرض قرار گرفت و مسجد لولاگر، در تقاطع خیابان آذربایجان-نواب به آتش کشیده شد.

حضور عوامل تروریستی و استفاده آنها از مواد منفجره و سلاح گرم در آشوب‌های دیروز خیابان انقلاب -آزادی محسوس بود بگونه‌ای که متاسفانه در آشوب‌های منجر به درگیری ده نفر از هموطنان‌مان کشته و بیش از صد نفر مجروح و مصدوم شدند .

سردار رادان جانشین فرماندهی نیروی انتظامی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه نیروی انتظامی طبق دستور برای پراکنده کردن آشوبگران از هیچ گونه سلاح گرم استفاده نکرده است افزود: وجود اشرار و عناصر نفوذی گروهک‌های ترویستی در داخل جمعیت و استفاده آنان از انواع سلاح گرم و سرد عامل اصلی تلفات آشوب‌های دیروز است .

اقدامات اطلاعاتی -امنیتی برای شناسایی و دستگیری عوامل مسلح تروریست ادامه دارد ونتایج آن به اطلاع مردم خواهد رسید.

ساعتی قبل از آغاز اغتشاشات دیروز نیز یک تروریست تلاش کرده بود در مرقد مطهر امام خمینی(ره) بمب گذاری کند که با هوشیاری ماموران امنیتی نتوانست وارد مرقد امام شود اما مواد همراه خود را منفجر کرد که در نتیجه چند نفر از زائران و شیفتگان امام راحل مجروح شدند وفرد تروریست نیز به هلاکت رسید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.