دوشنبه 28 ژوئن 10 | 14:32

سیدحسن خمینی مرز خود را با فتنه‌گران شفاف نکرد

این عضو جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: این اتفاق در مورد نوه‌ی امام(رض) حجت‌الاسلام‌والمسلمین آقای حاج سیدحسن خمینی رخ داد. به هر حال ایشان در حوادث بعد از انتخابات این‌طور نبود که موضع شفافی نسبت به فتنه‌گران و فتنه‌هایی که اتفاق افتاد، گرفته باشد. مصباحی مقدم با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند که خط و مرز خود را با دشمنان انقلاب و ملت شفاف کنید اذعان داشت که چنین شفاف‌سازی در مواضع جناب آقای حاج سیدحسن خمینی صورت نگرفت. وی در عین حال از آنچه حمله مرتب و منظم به سید حسن خمینی نام برد، انتقاد کرد و گفت اعتراض باید آرام باشد.


حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامرضا مصباحی‌مقدم نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، ضمن تشکر و سپاسگزاری از بیانات اخیر مقام معظم رهبری اظهار کرد: حمد و ستایش خدا که چنین رهبری را برای ما قرار داد؛ چرا که سخنان ایشان واقعا به موقع بود.

نماینده‌ی مردم تهران در خانه ملت در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم که در آن آیه آمده که زشت‌کاری مردم، شما را وادار نکند که از جاده‌ی عدالت خارج شوید و عدالت بورزید که به تقوا نزدیک‌ترید بیان داشت: مقصود و معنا این است که به هر حال در مناسبات اجتماعی – سیاسی گاهی اتفاق می‌افتد کسی خطا و لغزشی کند، سخنی به اشتباه می‌گوید و موضعی نادرست می‌گیرد، نباید این خطا، لغزش، سخن و موضع نادرست موجب شود که دیگر آن فرد بمباران شود و از حیز انتفاع خارج شده و از عرصه‌ی سیاسی بیرون رانده شود.

مواضع سید حسن خمینی نسبت به فتنه گران شفاف نبود
این عضو جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: این اتفاق در مورد نوه‌ی امام(رض) حجت‌الاسلام‌والمسلمین آقای حاج سیدحسن خمینی رخ داد. به هر حال ایشان در حوادث بعد از انتخابات این‌طور نبود که موضع شفافی نسبت به فتنه‌گران و فتنه‌هایی که اتفاق افتاد، گرفته باشد.
مصباحی مقدم با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند که خط و مرز خود را با دشمنان انقلاب و ملت شفاف کنید اذعان داشت که چنین شفاف‌سازی در مواضع جناب آقای حاج سیدحسن خمینی صورت نگرفت.

وی در عین حال از آنچه حمله مرتب و منظم به سید حسن خمینی نام برد، انتقاد کرد و گفت اعتراض باید آرام باشد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.