دوشنبه 28 ژوئن 10 | 15:58

برنامه‌ی یک دقیقه‌ای «دیروز امروز فردا»

این برنامه بیش از یک دقیقه بیشتر به طول نیانجامید. وحید یامین پور مجری برنامه بعد از پخش تیتراژ از ناهماهنگی در پخش برنامه خبر داد و بطور تلویحی از سیاست سازمان در حذف زمان برنامه های آگاهی بخش به نفع بازی های جام جهانی انتقاد کرد. یامین پور گفت: «ما در یک تایم عاریتی و بین الفوتبالین آمده ایم ولی شاید بنا نبوده با برنامه «دیروز امروز فردا» سکر و غفلت و تغافل ناشی از هیجان های بازی های جام جهانی از بین برود.» یامین پور بلافاصله خداحافظی کرد و وعده داد در زمانی دیگر با همین موضوع برنامه خواهند داشت.


شب گذشته طبق اعلام شبکه سه سیما، خبرگزاری ها و سایت های خبری مقرر بود برنامه ی «دیروز امروز فردا» با حضور آقای جواد منصوری و با موضوع کالبد شکافی جریان نفاق بمناسبت شش و هفت تیر پخش شود. ولی این برنامه بیش از یک دقیقه بیشتر به طول نیانجامید.

وحید یامین پور مجری برنامه بعد از پخش تیتراژ از ناهماهنگی در پخش برنامه خبر داد و بطور تلویحی از سیاست سازمان در حذف زمان برنامه های آگاهی بخش به نفع بازی های جام جهانی انتقاد کرد.

یامین پور گفت: «ما در یک تایم عاریتی و بین الفوتبالین آمده ایم ولی شاید بنا نبوده با برنامه «دیروز امروز فردا» سکر و غفلت و تغافل ناشی از هیجان های بازی های جام جهانی از بین برود.»

یامین پور بلافاصله خداحافظی کرد و وعده داد در زمانی دیگر با همین موضوع برنامه خواهند داشت.

آخرین برنامه «دیروز امروز فردا» پنجشنبه شب 20 خرداد از قم پخش و با آغاز بازی های جام جهانی پخش این برنامه متوقف شد.

گفتنی است چند شب پیش از آن نیز با کارشکنی یکی از مدیران فنی سازمان صدا و سیما از پخش زنده ی این برنامه با حضور آقای صفارهرندی جلوگیری شده بود که بر اساس اخبار منتشره موجب برکناری این مدیر میانی شده بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.