چهارشنبه 30 ژوئن 10 | 12:40

خاتمی گفت موسوی با لجبازی حرف من را رد کرد

دو ساعت با موسوی صحبت کردم و گفتم که من هشت سال با مقام معظم رهبری کار کردم و روحیات ایشان را می‌دانم. اگر در دیدار با رهبری عنوان کنید علیه شما ظلمی صورت گرفته ایشان رسیدگی می‌کنند اما اگر کار را به جنجال بکشید، رهبری هم در مقابل شما می‌ایستد.


پرویز سروری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، شب گذشته در همایش نقش ولایت در گذر فتنه در بوشهر، با اشاره به مصاحبه میرحسین موسوی دو روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری با یک روزنامه انگلیسی گفت: آقای موسوی در پاسخ به این خبرنگار گفت من نمی‌توانم حوزه اختیارات رهبری را محدود کنم اما این مردم در اعتراض خود حوزه اختیارات رهبری را مشخص می‌کنند و فرمول این گروه این بود که ولایت فقیه را تضعیف کنند و برای این کار برنامه‌ریزی زیادی کرده بودند.

سروری همچنین با اشاره به دیدار شماری از نمایندگان مجلس با سید محمد خاتمی گفت: در آن جلسه آقای خاتمی عنوان کرد دو ساعت با موسوی صحبت کردم و گفتم که من هشت سال با مقام معظم رهبری کار کردم و روحیات ایشان را می‌دانم. اگر در دیدار با رهبری عنوان کنید علیه شما ظلمی صورت گرفته ایشان رسیدگی می‌کنند اما اگر کار را به جنجال بکشید، رهبری هم در مقابل شما می‌ایستد که در پایان موسوی با لجبازی پیشنهاد من را قبول نکرد.

به گزارش فارس وی همچنین اذعان داشت: در ایام پس انتخابات آقای ناطق‌نوری در تماس با موسوی ضمن اعلام اینکه به وی رای داده است، به او ‌‌گفت‌ آقای موسوی! اقدامات شما بوی خون می‌دهد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.