جمعه 17 جولای 09 | 23:52

پشت پرده شبکه­ های مافیایی دکتر احمدی نژاد

او توانست بیشترین حد نصاب تقلب در انتخابات را در جهان از آن خود بکند! او با به کار گیری بیش از 500 هزار نفر از عوامل اجرایی متلقب که عمدتاً از افراد فرهنگی و معلمین و معتمدین این جامعه بودند، توانست به‌گونه ای تقلب کند که بیش از 11 میلیون رأی از نفر دوم پیش بیفتد و نه تنها بازنده انتخابات نباشد، بلکه در نهایت پیروز لقب بگیرد! علاوه بر آن او توانست با خریدن بیش از 90هزار از ناظرینی که در پای 45 هزار صندوق بودند و عمدتاْ به رقبای ایشان تعلق داشتند، چشم‌شان را در مقابل تخلفات و تقلبات در انتخابات ببندد! و به نوعی چشم بندی یا تردستی سیاسی و ماهرانه خود را به رخ رقیبان بکشد!


63655422تقلب و دروغ اتهاماتی است که این روزها بیش از پیش به رئیس جمهور وارد می شود، با توجه به بیانات آقای موسوی و طرفداران ایشان، دروغ هایی که رییس جمهور به عنوان آمار به مردم نشان داد و یا تقلب گسترده ایشان در انتخابات ریاست جمهوری و جابجایی 11 میلیون رأی، نشان داد که شایسته ترین فرد برای نشستن بر صندلی ریاست جمهوری خود احمدی نژاد است

چرا که با توجه به استدلالات آقای موسوی، او توانسته است:

1ـ نه تنها آمارهای تمامی مراجع رسمی و مراکز داخلی مانند بانک مرکزی، اداره آمار و معاونت راهبردی ریاست جمهوری و .. را با خود همسو ساخته و توانسته است شاخص‌های اقتصادی مانند تورم، نرخ بیکاری و اشتغال، رشد اقتصادی، تولید ناخلص ملی، درآمد سرانه خانوار و ضریب جینی را با دستکاری در آمارهای این مراکز به نفع خود تغییر دهد، بلکه علاوه بر آن با دست‌کاری آمارهای مراکز بین المللی مانند بانک جهانی ، صندوق بین المللی پول و موسسات بین المللی مانند اکونومیست را به گونه‌ای دستکاری کند که آمارهای داخلی را تأئید کنند! او نه تنها می تواند آمارهای داخلی را تغییر دهد بلکه می تواند آمارهای جهانی را نیز به نفع خود دستکاری کند! نفوذ او در همه جا به اثبات رسیده است!

احمدی نژاد توانست با خریدن تمامی مراکز افکار سنجی داخل کشور مانند صداوسیما، تمامی نظر سنجی ها را به نفع خود منتشر کند! و علیرغم موج سبزی که در کشور بوجود آمده بود، نظر سنجی‌ها به گونه ای تنظیم شده بودند که حکایت از دو برابر بودن آراء احمدی نژاد می­کردند! او حتی به این نیز اکتفا نکرد و توانست در نظرسنجی موسسات جهانی (مانند نظر سنجی موسسات اروپایی و آمریکایی) نیز دست برده و آرا را دو به یک به نفع خود تغییر دهد و حتی نشریات جهانی و منطقه ای را نیز به مدیریت خود درآورد تا این نظر سنجی ها را منتشر کنند!

3ـ  او توانست بیشترین حد نصاب تقلب در انتخابات را در جهان از آن خود بکند! او با به کار گیری بیش از 500 هزار نفر از عوامل اجرایی متلقب که عمدتاً از افراد فرهنگی و معلمین و معتمدین این جامعه بودند، توانست به‌گونه ای تقلب کند که بیش از 11 میلیون رأی از نفر دوم پیش بیفتد و نه تنها بازنده انتخابات نباشد، بلکه در نهایت پیروز لقب بگیرد! علاوه بر آن او توانست با خریدن بیش از 90هزار از ناظرینی که در پای 45 هزار صندوق بودند و عمدتاْ به رقبای ایشان تعلق داشتند، چشم‌شان را در مقابل تخلفات و تقلبات در انتخابات ببندد! و به نوعی چشم بندی یا تردستی  سیاسی و ماهرانه خود را به رخ رقیبان بکشد!

علیرغم وابستگی برخی از جریانات مطرود اطلاعاتی کشور به رقبای ایشان و بیدار بودن رقبا تا صبح برای جلوگیری از تقلب در انتخابات، او توانسته است به گونه ای تلقب کند که تا کنون هیچ سندی از تقلبات گسترده در انتخابات منتشر نشده است و رقبا مجبور شوند مواردی مانند توهین به شخصیات های نظام و … را به عنوان تقلبات انتخاباتی منتشر کنند!

5ـ او با به‌کار گیری شبکه های مافیایی وعوامل مختلف مانند سازمان ثبت اقدام تولید بیش از 11 میلیون شناسنامه و کارت های ملی جعلی کرده است! تقلبات او و استفاده از امکانات دولتی برای این تقلب به اینجا ختم نشده است و عملاً احمدی نژاد با همکاری موسسه رویان و با استفاده از سلول‌های بنیادین نیز توانسته است که به یک انقلاب علمی در جهان دست یافته و بیش از 11 میلیون اثر انگشت نیز جعل کند که این یک رکورد حیرت آور محسوب می شود!

با این وجود به علت توانایی مفرط رییس جمهور در جعل و آمار سازی نهاد داخلی و خارجی، مدیریت تمامی نشریات، روزنامه ها و موسسات افکار سنجی داخلی و خارجی، پیشرفت های علمی که در انتخابات شاهد آن بودیم مانند تولید بیش از 11 میلیون اثر انگشت و توانایی ایشان در تقلب در انتخابات به گونه‌ای که هیچ سند و مدرکی به جا نماند و ناظرین کاندیداها نیز چیزی نفهمند، حکایت از توانایی عظیم احمدی نژاد در عرصه مدیریت داخلی و خارجی دارد. آیا کسی، فردی شایسته تر از ایشان در مدیریت سراغ دارد که هم نهاد‌های درون را هدایت می‌کند و هم نهاد‌ها و موسسات خارجی را؟!

 1. hossein
  29 جولای 2009

  سید احمد خمینی و پاریس رفتن و…خواب دیده شده آیت اله خمینی و با دلار آمریکائی ها برای بر اندازی و شورش مخملی برگشته ایران
  البته که ریخته شدن خون بی گناهان به دوش بی بی سی هم می باشد . اصلا این بی بی سی کیست ؟ چه می خواهد ؟چرا دلسوز شا شده اند و دلسوز همه مردم دنیا نیستند ؟موقعه ای که پرنس دیانا را کشتند کجا بودند؟ موقعه ای که 11 سپتامبر اتفاق افتاد و بوش دیوانه جنگ افروزی کرد . موقعه ریختن خون مردم غزه ..زندانی کردن و اذیت مسلمان ها در آمریکا و کانادا….
  آقای موسوی و فرزندان رفسنجانی فتنه ای را آغاز کردند و با همه هشدار ها با لج بازی به کار غیر قانونی خودشان ادامه دادند .
  منافقین خلق من خبر داشتم قبل از انتخابات و بعد از آن از کانادا بر می گردند ایران برای فتنه گری .
  چطور این همه امکانات . پول یک شبه برای بر اندازی حکومت ایران در خارج سازماندهی می شود ؟
  پول آقازاده های در پشت این توطعه ها ست ؟
  مردمی که در خیابان ها بودند مگر عقل نداشتن که با دیدن آتش و خون به منا زل شان بر گردند و اجازه دهند مسئولان دعوا های همیشگی خود را خودشان حل کنند؟
  طبیعی است چه در ایران و آمریکا با خرابکار مسلح و فد دیوانه با خشونت بر خورد شود .
  موسوی و فرزندان رفسنجانی چرا محاکمه نمی شوند در دادگاهی کاملا آزاد و در مقابل همان خبر نگرا ران بی بی سی . من خود حاضر هستم به عنوان شاکی حضور پیدا کنم و قول خواهم داد صد در صد این ها طبق قوانین بین المللی محکوم خواهند شد .
  چرا آقای موسوی و فرزندان رفسنجانی شکایت نکردند ؟به رهبری نامه می دادند و یا به قوه قضائیه . شورش راه انداختند و این هم نتیجه آن . و اکنون با دلار های به غارت رفته در خارج دارند همین
  فتنه ها را سازمان دهی می کنند من که در خارج هستم اطلاع کامل دارم .
  خانم گوگوش دنبال رقص و پول بود چطور یک شبه دلسوز مردم ایران می شود ؟..

 2. محمد
  13 اکتبر 2009

  از حضور شما در این فضا واقعا خوشحالم.
  بنابربر وظیفه از شما تشکر میکنم و دستتان را می بوسم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.