چهارشنبه 30 ژوئن 10 | 17:41

گلایه ابراهیم یزدی از رفتار دوگانه موسوی

ميرحسين با رئيس گروهک غيرقانوني نهضت آزادي ملاقات کرد. او طي روزهاي اخير در دفتر خود پذيراي ابراهيم يزدي شده و با وي به درد دل و گفتگو پرداخته است.


ميرحسين با رئيس گروهک غيرقانوني نهضت آزادي ملاقات کرد. شنيده هاي موثق رسالت حاکي است ميرحسين موسوي طي روزهاي اخير در دفتر خود پذيراي ابراهيم يزدي شده و با وي به درد دل و گفتگو پرداخته است.

موسوي که ادعاي صداقت دارد تاکنون يک کلمه از اين ملاقات را در سايت خود منعکس نکرده است. اما شنيده ها از اين ديدار حاکي است که ابراهيم يزدي در اين جلسه به شدت از رفتار دو گانه موسوي و مدعيان اصلاحات در قبال دستگيري و زنداني شدنش گله کرده است. ابراهيم يزدي در اين ديدار به موسوي گفته من به خاطر شما و اصلاح طلبان به زندان رفتم ولي شما براي هر فرد غريبه و گمنام اطلاعيه داديد و به ديدار خانواده آنها رفتيد اما در مورد من يک قدم بر نداشتيد و کاري انجام نداديد. يزدي با پرخاش به موسوي گفته است شما که از خدمات من اطلاع داشتيد چرا ساکت بوديد. من قلبم از شما شکسته شده و ناراحتم و روز قيامت از شما گذشت نمي کنم. اخبار درز کرده از اين جلسه حاکي است ميرحسين در برابر اعتراضات يزدي حرفي براي گفتن نداشته و سعي کرده با برخي حرف هاي دوپهلو از ناراحتي ابراهيم يزدي بکاهد و به او گفته من از وقتي شما به زندان رفتيد مرتب جوياي احوال شما بوده ام!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.