پنج‌شنبه 01 جولای 10 | 09:50

انتشار اسناد کشف شده از دفتر هیئت امنای دانشگاه آزاد

مسئولان ذیربط باید این اسناد را به صورت علنی در انظار عمومی قرار داده و ما پیشنهاد می‌کنیم تا با برگزاری نمایشگاهی، اسناد مکشوفه در ساختمان هیئت امناء دانشگاه آزاد را در اختیار عموم قرار گیرد.


محسن محمدی مسئول واحد فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی با اشاره به اینکه هنوز تکلیف اسنادی که چند وقت پیش در یکی از ساختمان‌های هیئت امنای دانشگاه آزاد کشف شد مشخص نشده است، تصریح کرد: از مسئولان اطلاعاتی و امنیتی می‌خواهیم این اسناد را در اختیار نمایندگان حامی جاسبی در مجلس هم قرار دهند تا آنها نیز از کم و کیف اتفاقات رخ داده در دانشگاه آزاد مطلع شوند.
مسئول واحد فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت و گو با فارس تاکید کرد: مسئولان ذیربط باید این اسناد را به صورت علنی در انظار عمومی قرار داده و ما پیشنهاد می‌کنیم تا با برگزاری نمایشگاهی، اسناد مکشوفه در ساختمان هیئت امناء دانشگاه آزاد را در اختیار عموم قرار گیرد.
محمدرضا کاشفی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی دیگر فعال سیاسی دانشجویی بود که در خصوص کشف اسناد محرمانه از دفتر رئیس دانشگاه آزاد گفت: عدم انتشار جزئیات این اسناد مشکوفه موجب شده که حتی برخی از خواص کشور که عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را نیز شامل می‌شود در طرح هفته گذشته خود با بی‌اطلاعی، اقدام به تصویب طرح وقف اموال دانشگاه آزاد کنند.
رامین محمدی عضو شورای مرکزی اتحادیه دفتر تحکیم وحدت نیز ضمن انتقاد از تخلفات اقتصادی رخ داده در دانشگاه آزاد، به فارس گفت: این تخلفات باید برای عموم مردم شفاف و روشن شود و همگان بدانند که نقش مدیران دانشگاه آزاد و به خصوص جاسبی در مواردی نظیر بحث زمین‌های واحد علوم و تحقیقات چه بوده است.
وی با ارائه این پیشنهاد که مسئولان مربوطه اسناد مکشوفه از تخلفات دانشگاه آزاد را برای عموم مردم نمایش دهند، تصریح کرد: مردم باید بدانند که چه اتفاقاتی در این دانشگاه رخ داده که دانشجویان به آن اعتراض دارند.
محمد ذوقی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران نیز یکی از مهمترین نکاتی که مجلس شورای اسلامی و دولت باید به آن توجه کند را بحث روند قانون‌شکنی‌های دانشگاه آزاد دانست که آخرین مورد آن حضور میرحسین موسوی در جلسه هیئت موسسین این دانشگاه بود.
این فعال دانشجویی خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که مسئولان کشور باید نسبت به آن رسیدگی کنند، بحث اسناد کشف شده در دفتر هیئت امنای دانشگاه آزاد و دفتر مهدی هاشمی است و مسئولان امر می‌توانند جزئیات این اسناد مکشوفه را در اختیار عموم مردم قرار دهند تا خود ملت ایران نسبت به این قانون‌شکنی‌ها قضاوت کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.