پنج‌شنبه 01 جولای 10 | 13:13

مدیران دانشگاه آزاد حق جابجایی اموال این دانشگاه را ندارند

وی با تاکید بر اینکه انتقال و جابجایی اموال دانشگاه آزاد از ناحیه هر فردی که باشد هم از نظر شرعی و هم عرفی اشکال دارد، گفت: مدیران دانشگاه آزاد حق جابجایی اموال و دارائی های مربوط یه این دانشگاه را ندارند.


روز گذشته اخباری درباره جلسات محفلی مدیران دانشگاه آزاد با هدف برنامه ریزی برای جابجایی اموال 250 هزار میلیارد تومانی این دانشگاه منتشر و گفته شد که فرمان جابجابی بعضی امکانات سرمایه ای و املاک سرگردان و دارائی‌های سرمایه گذاری شده و… صادر شده و به زودی تحرکاتی در این رابطه انجام خواهد شد.

سید کاظم موسوی، عضو کمیسیون آموزش مجلس در این باره در گفت و گو با شبکه ایران گفت: اموالی که در اختیار دانشگاه آزاد است، اموال عموم و جزو بیت المال محسوب می شود، بنابراین کسی جز ولی فقیه نمی تواند در آن ها تصرف کند.

وی با تاکید بر اینکه انتقال و جابجایی اموال دانشگاه آزاد از ناحیه هر فردی که باشد هم از نظر شرعی و هم عرفی اشکال دارد، گفت: مدیران دانشگاه آزاد حق جابجایی اموال و دارائی های مربوط یه این دانشگاه را ندارند.

موسوی با اشاره به لزوم تبعیت مدیران دانشگاه آزاد از مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی، اظهار داشت: مسئولان دانشگاه آزاد راهی جز تبعیت از قانون ندارند.ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.