چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۱ | ۱۴:۵۳
پشت پرده توهین به مقدسات چه کسانی هستند؟

نقش آلمان‌ها: از آرش بی‌خدا تا شاهین نجفی

گسترش روز افزون فراگيري دين مبين اسلام در كشورهاي غربي سبب شد تا لايه هاي مخفي و پوششي دين ستيز در جوامع غربي و بالاخص دواير دولتي به فكر سد زدن در برابر موج عظيم اسلام خواهي بر آيند و به همين خاطر بود كه سفارت آلمان در تهران شروع كار را از كلاسهاي توجيهي و فضاي مجازي كليد زد.


اواسط دهه ۸۰ فردی با نام آرش هنرور شجاعی که بعد‌ها به آرش بی‌خدا معروف شد ماموریت خود را ابتدا در سفارت آلمان در تهران و سپس فضای مجازی آغاز کرد. آرش بی‌خدا که کودکی و نوجوانی خود را در آلمان گذرانده و دوباره به ایران بازگشته بود به عنوان حلقه اتصال جریان ضد اسلام شاخه دین گریز آلمان و بازوهای اجرایی تبلیغات ضد اسلامی در تهران انتخاب می‌شود تا طرح اسلام ستیزی و اسلام گریزی در محل سفارت آلمان در تهران کلید بخورد.

آرش بی‌خدا به عنوان مدرس فعالیت خود را در سفارت آلمان و برای افراد متقاضی مهاجرت به این کشور آغاز می‌کند تا گام به گام و مرحله به مرحله حوزه فعالیت او گسترده‌تر شود. آرش بی‌خدا با حمایت مالی و پشتیبانی فنی عناصری نا‌شناس سایتی را راه اندازی می‌کند و تبلیغات ضد اسلامی خود را از سفارت آلمان در خیابان فردوسی به سطح فضای مجازی می‌برد. همزمان با اجرای طرح پروژه اسلام ستیزی در سفارت آلمان و در سطح فضای مجازی گروه‌های ضد دین که خوراک فکری خود را از آن سوی مرزهای ایران اسلامی می‌گرفتند وارد تشکیلات حزبی و ساختاری دفتر تحکیم وحدت شدند.

شاهین نجفی در انجمن اسلامی!

در‌‌ همان اوقات بود که فردی با نام شاهین نجفی در قالب یک عنصر خنثی اما کاملا هدف دار فعالیت خود را در کنار افرادی همچون امیر عباس فخرآور اما در حوزه تخصصی خود آغاز کرد. شاهین نجفی عمدتا در تشکیلات ساختاری تحکیم، مشارکت نمی‌کرد اما نقشی فعال در قالب یک عنصر پوششی داشت.

شاهین نجفی در ۶ سالگی پدر خود را از دست داد و در زمان نوجوانی هم به دلیل اعتیاد برادرش ضربات روحی شدیدی متحمل شد تا راه را هم گم کند. در جریان فعالیت در دفتر تحکیم وحدت بود که این عنصر خود فروخته با دنیای موسیقی آشنا و یک گروه موسیقی زیر زمینی تشکیل داد. هنجار شکنی‌های این فرد سبب شد تا بعد از مدتی ممنوع الصدا شود و فعالیت او در شاخه موسیقی به حالت تعلیق در بیاید.

البته شاهین نجفی از ابتدا هم فردی هنجار شکن بود و بار‌ها به همین خاطر در محیط جامعه و دانشگاه توبیخ شد تا اینکه به خاطر فعالیت‌های ضد ارزشی از دانشگاه هم اخراج شد. اخراج از دانشگاه و روحیه ضد ارزشی او سبب شد تا عوامل شناسایی افراد مستعد در مبارزات ضد اسلامی مستقر در سفارت آلمان او را کیس مناسبی برای اجرای اهداف خود تشخیص دهند و پس از آن بود که شاهین نجفی به عنوان یک استعداد بالقوه ضد دین به آلمان سفر کرد.

چهره جدید شاهین نجفی در آلمان

شاهین نجفی حالا در آلمان فعالیت‌های ضد اسلامی و اعتقادی محول شده به خود را رسمیت می‌بخشد و در مصاحبه با رادیو فردا عنوان می‌کند که «یک خدا ناباور است». گرایشات ضد دینی و در حقیقت ضد اسلامی خواننده موهن که با تفکرات القایی مارکسیستی هم در آمیخته بود باعث شد تا گروهی به نام «تپش ۲۰۱۲» در آلمان شکل بگیرد. استفاده از سبک موسیقی خشن و به کار بردن کلید واژه‌های مبتذل و مستهجن در متون آهنگ شاهین نجفی و عقده‌های درونی او سبب شد تا از این گروه در اواخر سال ۲۰۰۹ جدا شود.

با شعله ور شدن آتش فتنه ۸۸ شاهین نجفی به عنوان یار کمکی به تیم فتنه گران ملحق شد و این آغازی بر دور جدید فعالیت‌های ضد انقلابی او شد. گروه‌های ضد انقلاب که در آن زمان با تمام بضاعت و امکانات وارد میدان جنگ با جمهوری اسلامی ایران شده بودند گروهی به نام «آنتی کاریزما» را تشکیل دادند و شاهین نجفی سردسته گروه موسیقی نوظهور فتنه شد. ایجاد فضای شایعه و تهمت با طرح قتل ندا آقا سلطان و تجاوز به زندانیان در کنار حمله به ارکان اجتماعی و سیاسی جمهوری اسلامی از جمله ولایت فقیه و قانون اساسی در دستور کار گروه موسیقیایی فتنه قرار می‌گیرد. حرمت شکنی عاشورای ۸۸ که با پاسخ قاطع ایرانیان متعصب به ائمه اطهار مواجه شد فاز حملات ضد انقلاب را به سمت توهین و ناسزا تغییر داد. ارتباط حلقه از هم گسسته ضد انقلاب که بعد از حماسه ۹ دی سرخورده و درمانده شده بود موجب جبهه گیری شاهین نجفی در برابر برخی از حلقه‌های رقیب در جریان ضد انقلاب شد به طوری که در دعوای «امیر فخرآور» خود صهیونیست خوانده و «احمد باطبی» و «محسن سازگارا» از لابی کنندگان مرتبط با مجلس و سازمان اطلاعاتی امریکا سیا، «شاهین نجفی» طرف سازگارا و باطبی و دیگر اعضای این حلقه را می‌گیرد.

خواننده هتاک در حلقه‌ی فتنه‌گران سبز

از دیگر اعضای این حلقه مجتبی واحدی، علیرضا نوری‌زاده، علی افشاری، فاطمه حقیقت جو، امیر حسین گنج بخش، فریبا داوودی مهاجر، اکبر عطری و داریوش اقبالی بودند. با همه این اوصاف و دعواهای بی‌پایان ضد انقلاب در اعمال سیاست‌های نخ نمای خود علیه جمهوری اسلامی ایران حالا ضد انقلاب با یک چالش دیگر مواجه می‌شود. چند روز پیش بود که آهنگی سراسر موهن از سوی شاهین نجفی در سطح فضای مجازی پخش می‌شود، آهنگی که احساسات مسلمانان و شیعیان و عاشقان اهل بیت (ع) را بر می‌انگیزد.

حالا جریان ورشکسته فتنه که در زمین سیاسی شکست سختی خورده است زمین بازی را عوض کرده و سعی دارد با فضا سازی رسانه‌ای با اقدام توهین آمیز کالبد بی‌جان فتنه را جان دوباره‌ای ببخشد. «سازمان ناتوی فرهنگی» با دستور به عمله‌های رسانه‌ای چون بی‌بی سی، رادیو فردا، رادیو اسرائیل و رسانه‌های مرتبط با سازمان مجاهدین (منافقین) سعی نمود به این پروژه وسعت و نفوذ بیشتری دهد. شاهین نجفی در مصاحبه با شبکه دولتی بی‌بی سی فارسی با اعتراف ضمنی به ماموریتی که بر عهده‌اش گذاشته‌اند، توهین به مقدسات را رسالت خود دانسته و با وقاحت تمام گفت: «من وقتی کاری را انجام می‌دهم به تبعات آن فکر نمی‌کنم و فقط رسالت خود را انجام می‌دهم!» شبکه بی‌بی سی فارسی با حمایت رسانه‌ای و تبلیغ برای این عنصر هتاک در اقدامی دیگر به تخریب علمای شیعه پرداخته و مقابله با حکم ارتداد را که پس از جریحه دار شدن احساسات میلیون‌ها مسلمان و فتوای مراجع و علمای دینی اتفاق افتاد، در دستور کار خود قرار می‌دهد.

حمایت رسانه‌ای غرب از توهین به مقدسات

بی‌بی سی در حالیکه همه دنیا می‌دانند شاهین نجفی در آلمان زندگی می‌کند می‌گوید به دلایل پوششی نمی‌توانند محل اقامت و مصاحبه را بگویند. صدای امریکا اما در برنامه‌ای با حمایت از این خواننده مرتد، ادعا می‌کند که شاهین نجفی قصد توهین به باور‌های دینی را نداشته است! رادیو اسرائیل نیز پس از پوشش مکرر اثر ضد دینی شاهین نجفی، ضمن حمایت گسترده از حرکت توهین آمیز این خواننده نسبت به مقدسات شیعه، صدور حکم ارتداد وی توسط مراجع تقلید را حرکتی افراطی می‌خواند و از انتقال وی به محلی نا‌معلوم در غرب آلمان خبر می‌دهد. این در حالی است که «منوشه امیر» یهودی صهیونیست فعال نیز که ظاهرا از حرکت ضد اسلامی شاهین نجفی، خواننده شیطان پرست مقیم آلمان بسیار خشنود شده، آمادگی خود را برای پذیرایی گسترده از وی در «اورشلیم» اعلام می‌کند.

اما در مقابل نیز محافل آلوده به نفاق و سرویس‌های اطلاعاتی نظیر شورای هماهنگی سبز (شامل مشارکتی‌ها، گروهک تروریستی منافقین و نهضت آزادی) و رسانه‌های آن‌ها (کلمه، جرس، سحام نیوز، ندای سبز آزادی، رسا و…) در قبال هتاکی اخیر این ترانه خوان مبتذل، نه تنها حاضر نشدند در دفاع از مقدسات اسلامی که در ابتدا با نقاب آن، فتنه و آشوب سال ۸۸ را کلید زدند، کمترین سخنی بر زبان جاری سازند بلکه از او دفاع نیز کردند. پایگاه اینترنتی اخبار روز- وابسته به طیفی از گروهک‌های لائیک مقیم آلمان- دیروز فاش کرد طیف‌هایی از اصلاح طلبان و گردانندگان سایت‌های جرس و کلمه به اپوزیسیون پیغام داده‌اند: ماجرای ترانه شاهین نجفی را مدیریت کنید!

ضدیت با دین در پروژه ناتوی فرهنگی

پروژه ضدیت با دین و توهین به مقدسات در حالی که بازهم با نادیده گرفتن حقیقت ایمان و فطرت پاک ایرانیان مسلمان و با این سطح وسیع پوشش خبری رسانه‌های تحت امر سازمان ناتوی فرهنگی سعی می‌شود تا ضریب نفوذ بیشتری پیدا کند اما با عکس العمل مردم و بالفعل شدن نیروی جدیدی از بدنه اجتماعی نیروهای مومن به انقلاب و کشور مواجه شده است و ضد انقلاب را بار دیگر بهت زده و فلج کرده است. لایه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی ایرانیان از جمله بدنه هنرمندان و خوانندگان و فعالین فضای مجازی با حضور در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های تند و بجایی را در این خصوص به نمایش گذاشته‌اند. تولید شعر و موسیقی و محتوای تصویری و متنی در پاسخ به این هتک حرمت در شبکه‌های اجتماعی چنان حجم گسترده‌ای دارد که نمی‌توان همه آن را در این مجال کوتاه گنجاند.

و این حقیقت کلام الهی را باردیگر به جلوه در آمد که: و مکروا و مکر الله و الله خیرالماکرین.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: