چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۱ | ۱۵:۱۳

ده میلیون تومان؛ جایزه معلم تهرانی برای قاتل شاهین نجفی

دبیر آموزش و پرورش گفت: به عنوان فردی که به قول امام خمینی وظیفه‌اش انسان‌سازی است و با روح دانش‌آموزان معصوم سر و کار دارد اندوخته‌ی خود را با افتخار به مجری حکم اعدام شاهین نجفی اهدا می‌کنم.


به گزارش تریبون مستضعفین یک دبیر آموزش و پرورش اعلام کرد که به مجری حکم اعدام انقلابی شاهین نجفی ده میلیون تومان هدیه خواهد کرد.

خانم «انسیه طبقی» دبیر تهرانی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار تریبون مستضعفین با اشاره به این که «حامد زمانی» به نمایندگی از جامعه موسیقیایی ده میلیون تومان برای مجری اعدام خواننده‌ی هتاک به امام علی نقی جایزه تعیین کرده است گفت: به عنوان فردی که به قول امام خمینی وظیفه‌اش انسان‌سازی است و با روح دانش‌آموزان معصوم سر و کار دارد اندوخته‌ی خود را با افتخار به مجری حکم اعدام شاهین نجفی اهدا می‌کنم.

وی با اشاره به این که اگر این خواننده هتاک توبه کند و برعلیه آن‌چه خوانده بخواند این جایزه را به خودش می‌بخشم خاطر نشان کرد: تقدس‌زدایی طرحی صهیونیستی است و همان‌طور که پیش‌تر حضرت مریم(س) را هتک حرمت کردند و عصمت‌اش زیر سؤال بردند امروز هم به دنبال تقدس‌زدایی از پیشوایان اسلام هستند ولی همان‌طور که در قرآن آمده است: «می‌خواهند نور خدا را با دهان‌هایشان خاموش کنند ولی خدا نورش را کامل می‌کند ولو این که کافران را ناخوش‌ آید.»

طبقی در ادامه با بیان این که این گونه هتک حرمت‌ها مانند خاک پاشیدن به روی ماه است افزود: ما باید غیرت دینی خود را نشان دهیم.

وی با ذکر این نکته که انتخاب امام علی نقی از سوی هتاکان اتفاقی نیست گفت: آن‌ها امامی را هدف قرار دادند که منظومه امام‌شناسی دارد [زیارت جامعه کبیره] و ستون و جان‌مایه‌ی اسلام نیز ولایت و امامت است.

این دبیر آموزش و پرورش با انتقاد از مطالب سؤال برانگیز یک نشریه دانشجویی در حمایت ضمنی از شاهین نجفی گفت: مگر این‌جا کوچه‌ی بنی‌هاشم است که کسی سیلی بزند و یاوری نباشد؟ این‌جا مملکت امام زمان است.

وی با تأکید بر این که در فتنه‌های صدر اسلام ابتدا هتک حرمت شد و سکوت مردم باعث شد این هتک حرمت به جنایت عاشورا بیانجامد اضافه کرد: اگر الان سکوت کنیم باید منتظر جنایت هم باشیم.

طبقی با رد دیدگاه‌هایی که این واکنش‌ها را به دلیل خشونت آمیز بودن قابل قبول نمی‌داند گفت: در این گونه موارد نباید با تساهل و مدارا برخورد کرد.

وی ادامه‌ی زندگی رپ‌کن هتاک را با واژه‌ی «ذلت» توصیف کرد و ادامه داد: شاهین نجفی باید از این به بعد همیشه ترسان و در حال فرار باشد و کابوس اجرای حکم‌اش را بالای سر خود حس کند، مانند سلمان رشدی که الان به بیماری روانی دچار شده است.

طبقی خاطر نشان کرد: کسی که چنین وقیحانه علیه مقدسات اسلامی رفتار می‌کند حتی لذت نفس کشیدن را هم نباید داشته باشد.

وی در پایان با اشاره به حفاظت پلیس و نیروهای امنیتی آلمان از شاهین نجفی و حمایت‌های احتمالی آینده از وی گفت: اگر حتی کاخی را در اختیار او بگذارند، کاری می‌کنیم که جرئت وارد شدن به حیاط آن کاخ را هم نداشته باشد.

گفتنی است پیش از این نیز سایت شیعه‌آنلاین جایزه‌ای صدهزار دلاری برای مجری حکم اعدام شاهین نجفی تعیین کرده بود.

 1. نگاه
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱

  دست این معلم بزرگوار و می بوسم

 2. بامروت
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱

  چقدر مردم ما باشعورند!
  این خانم یه تنه برای خودش یه نخبه است.
  یه نکته دیگه، بعضی اوقات زیارت جامعه کبیره رو می خوندم و شنیده بودم مال امام هادی است اما به علت عدم دقت در ذهن ام نمانده بود. الان تا ابد در ذهنم زیارت جامعه ی با امام هادی(ع) گره خورد.
  عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد

 3. سيد رسول
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱

  آفرين بر اين استاد
  من فقط با يك جمله او مخالفم. مرتد مي تواند توبه كند تا از گناه او در آخرت كم شود ولي در اين دنيا سزاي او فقط مرگ است و اين ساستاد نمي تواند اين پول را به يك مرده ببخشد.

 4. پایگاه خبری تحلیلی زنان‌پرس » گزارشی از وبلاگستان زنان در هفته‌ی آخر اردیبهشت‌ماه
  ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱

  […] شاهین نجفی پاداش ده میلیونی در نظر گرفته است. خانم «انسیه طبقی» دبیر تهرانی آموزش و پرورش  نیز اندوخته‌ی خود را به […]

 5. سرباز
  ۱۳ خرداد ۱۳۹۱

  واقعا وجود چنین معلمی برای منه شیعه افتخاره
  از پس انداز چندین سالش برا امامش میگذره افرین به این ایمان افرین به این تعهد تدین و تمدن.
  من به تو افتخار میکنم.

 6. بوف كورررررا
  ۱۴ تیر ۱۳۹۱

  ده مليون بده بي سرپرستا والله ثوابش بيشتره با مردن اين فقر گروني مون حل نميشه

 7. نکر اهل بیت
  ۱۲ بهمن ۱۳۹۲

  کا رتون درسته من به شما اعتماد دارم شما افتخار کشور ما هستید

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: