جمعه 02 جولای 10 | 09:42

حرمت مراسم را نگه داشتند و گرنه…

ضمن تسليت درگذشت پدر استاد متعهد و انقلابي مان، دکتر عارف؛ مفتخريم بر آنکه اجازه نداده دانشگاه مان بيش تر از چند لحظه آلوده به وجود فتنه گران عليه نظام اسلامي شود. مگر ما چه کرده ايم به جز عمل به وصيت پير جماراني مان؟!


بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي شريف با انتشار بيانيه اي ضمن حمايت از اقدام انقلابي دانشجويان اين دانشگاه در اخراح يکي از سران فتنه از مسجد اين دانشگاه، از حمايت برخي از مسئولين اين دانشگاه از سران فتنه ابراز تعجب کرد. و از این مسئولان پرسیده است که: «در هنگام توهين به تمام مقدسات اسلامي در همين دانشگاه کجا بودند؟!»

مهدی کروبی که برای شرکت در مراسم ختم پدر دکتر عارف به مسجد دانشگاه صنعتی شریف رفته بود با شعارهایی نظیر “فتنه‌گر برو بیرون”، “منافق برو بیرون” و “دانشگاه جای فتنه‌گران نیست”، از سوی دانشجویان مواجه شد و مجبور به فرار شد. (فیلم این اتفاق)

متن کامل بيانيه بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي شريف بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم
قل لن ينفعکم الفرار ان فررتم من الموت او القتل و اذا لا تمتعون الا قليلا
« بگو اگر از مرگ يا کشته شدن فرار کنيد اين فرار سودي به حال شما نخواهد داشت و در آن هنگام جز بهره کمي از زندگاني نخواهيد برد»

در بعد ظهر روز 3شنبه مورخ 8/4/89 ، دانشگاه صنعتي شريف شاهد حادثه اي ناگوار بوده که اگر پايمردي دانشجويان مسلمان بر سر اصول و خطوط قرمز انقلاب اسلامي نبود اينک ننگي بر تارک دانشگاه شهيد مجيد شريف واقفي مي خورد که تا ابد مايه شرمساري همه دل بستگان به دانشگاه مي بود.

ببينيد کار ما به کجا رسيده است که آن شيخ خائن به خود اجازه مي دهد با ورود به مسجد دانشگاه، مقدس ترين نهادهاي اين سرزمين را آلوده کند؟! گويي آقايان فراموش کرده اند رسم جنبش دانشجويي و سرآغاز آن را. آن روزها سه دانشجوي مسلمان به جرم فرياد کشيدن بر سر دولت مداران آمريکا قرباني شده و امروز دانشجويان مسلمان دانشگاه به جرم فرياد کشيدن بر سر نوکران بي جيره مواجب آمريکا آماج تهمت ها و توهين هاي عده اي عافيت طلب نفوذ کرده در کرسي هاي فرهنگي اين دانشگاه قرار گرفته اند. بدانيد که دانشجويان مسلمان به تاسي از قران کريم از ملامت هيج ملامتگري نمي هراسند و لا يخافون لومة لائم .

وفا کنيم و ملامت کشيم و خوش باشيم که در طريقت ما کافريست رنجيدن

ضمن تسليت درگذشت پدر استاد متعهد و انقلابي مان، دکتر عارف؛ مفتخريم بر آنکه اجازه نداده دانشگاه مان بيش تر از چند لحظه آلوده به وجود فتنه گران عليه نظام اسلامي شود. مگر ما چه کرده ايم به جز عمل به وصيت پير جماراني مان؟! هنگامي که برخي مسئولين دانشگاه ما، مثل مشاور فرهنگي رياست محترم و ديگراني که مصلحت به بردن نانمشان در اين بيانيه نيست درک نکرده اند که «الفتنه اشد من القتل» و از ياد برده اند که رسول خدا (ص) مسجد را بر سر منافقين خراب نمودند عموم مردم و دانشجويان بايد اقدام کنند و منحرفين را به دانشگاه راه ندهند.

آقاياني که در شوراهاي دانشگاه سخن از احترام فتنه گران گفته و يا نگران حرمت روحانيون هستند پاسخ دهند در هنگام توهين به تمام مقدسات اسلامي در همين دانشگاه کجا بودند؟! يا حداقل بگويند در حالي که هميشه سخن از حمايت از دانشجويان مدهبي و انقلابي گفته، چرا در مقابل احضار دانشجويان مومن دانشگاه به کميته انضباطي، آن هم به اتهاماتي خنده دار سکوت پيشه کرده اند؟!

البته بايد تاکيد کنيم که از ايستادگي رياست محترم و مدريت فرهنگي دانشگاه در حمايت از اقدام انقلابي دانشجويان مسلمان بسيار متشکر هستيم.

بدانيد که برخورد ما با اين فتنه گر به دليل رعايت حرمت مجلس ختم پدر دکتر عارف، بسيار ناچيزتر از استحقاق سران فتنه بود. بنابراين اعلام مي داريم در صورت آنکه حتي خيال تکرار چنين حوادثي را در اذهان خود داشته باشند با برخوردي از سوي دانشجويان مسلمان مواجه شده که از کرده خود تا سال ها پشيمان بمانند.

والسلام علي من اتبع الهدي.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.