جمعه 02 جولای 10 | 10:42

گزارش تصویری از نمایشگاه دانشجویی «نجات غزه»

این نمایشگاه در پارک دانشجو چند روزی است آغاز به کار کرده است. 3 نمایشگاه تحریم کالاهای صهیونیسیتی، ایرانی کشی، و نقش سازمان ملل در جنایات غزه، به علاوه برنامه‌های مختلفی چون سخنرانی صاحب‌نظران، میزهای کتاب و نرم افزار…


نمایشگاه دانشجویی «نجات غزه» در پارک دانشجو (چهارراه ولیعصر) چند روزی است آغاز به کار کرده است. در این نمایشگاه که توسط بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برپا شده است، برنامه های متنوع برای بازدیدکنندگان تدارک دیده شده است. علاوه بر 3 نمایشگاه دیویزیون (تحریم کالاهای صهیونیسیتی)، ایرانی کشی، و نقش سازمان ملل در جنایات غزه، بخش های مختلف نمایشگاه شامل میزهای کتاب و نرم افزار نیز مورد بازدید مردم تهران قرار می گیرد.

تابلو مقالاتی که دور تا دور نمایشگاه با موضوعات مختلف قرار داده شده است، از پربازدیدکننده ترین بخش های این نمایشگاه است. پخش فیلم، توزیع نشریات و گعده های دانشجویی، ثبت نام اعلام آمادگی برای اعزام به غزه، جمع آوری کمک های مردمی، امضای طومار حمایت، و بخش بلوتوث کلیپ های مقاومت از دیگر قسمت های این نمایشگاه است.

همچنین نمایشگاه دانشجویی نجات غزه، هر روز میزبان میهمانانی از مسئولین کشور (به خصوص نمایندگان مردم تهران در مجلس و شورای شهر)، و اساتید و صاحب نظران حوزه ی صهیونیسم و خاورمیانه است، که ضمن سخنرانی، به پرسش های مردم پاسخ می دهند.

در ادامه گزیده ای از تصاویر این نمایشگاه را مشاهده می‌فرمایید:

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.