یکشنبه 07 مارس 10 | 21:39

مباهات و افتخار پیروی از راه شهید است نه بستگان شهید

حضور طلحه ها،زبيرها و جعفر كذاب ها در طول تاريخ كه صاحب سابقه و نسبت هاي نيكو بوده اند، شاهد محكمي است بر اين ادعا كه تنها استواري زينب وار بر صراط حسين(ع) ملاك سعادت انسان است… تبيين پيام اصلي شهدا كه همانا پيروي از ولي فقيه زمان است، توسط حضرت عالي نشان از بصيرت و زمان شناسي شما دارد.


بسم رب الشهداء و الصدیقین
سركار خانم صفیه مدرسی
همسر مكرم شهید مهدی باكری

سلام علیكم
ما فرزندان پدران و مادرانی هستیم كه به رهبری بزرگ معمار انقلاب،خمینی كبیر، رؤیای سقوط حكومت هزاران ساله ی شاهنشاهی را حقیقت بخشیدند، با وحدتی بی نظیر تا امروز در برابر تمام زورگویان و تجاوزگران عالم ایستاده اند و ذره ای از آرمان های انقلاب و امامشان كوتاه نیامده اند. پدرانی كه در هشت سال دفاع مقدس، پیروز میدانی شدند كه در یك طرف غرب با تمام داشته هایش با نام عراق ظاهر شد! و در طرف دیگر جوانانی كه به جز نور ایمان و رهبری روح خدا ، هیچ نداشتند.
… و مادرانی كه در بزرگی شأنشان همین بس كه امام امت به آنها مباهات می كند:” ما مفتخریم‌ كه‌ بانوان‌ و زنان‌،پیر و جوان‌ و خرد و كلان‌ در صحنه‌های‌ فرهنگی‌ و اقتصادی‌ و نظامی،‌ حاضر و همدوش‌ مردان‌ یا بهتر از آنان‌ در راه‌ تعالی‌ اسلام‌ و مقاصد قرآن‌ كریم‌ فعالیت‌ دارند”
انقلاب را ندیده ایم، اماممان را درك نكرده ایم و از جنگ چیزی بخاطر نمی آوریم، اما به آرمان های انقلاب معتقد، بر اطاعت خمینی زمان استوار، و بر ادامه ی راه شهدا مصممیم.
سخنان شما در سالگرد شهادت شهید مهدی باكری، التیامی بود بر قلب های زخم خورده ی ملتی كه طی چند ماه اخیر شاهد هتك حرمت عزیزترین ارزش های خود توسط عده ی قلیلی است؛ عده ی قلیلی كه به فرمایش رهبر عزیزمان اگر آگاهند خائنند و اگر نه غافل. در این میان تلاش برای همسو كردن بستگان شهدای محبوب ملت با خود از جمله اقداماتی بود كه برای فریب افكار عمومی توسط این عده ی قلیل انجام شد. البته كه چنین اقدامی از غفلتی بزرگ خبر می دهد: آنچه كه همراهی با آن سبب محبوبیت و مباهات است، تفكر شهدا و آرمان های آنهاست، نه بستگان و كسان آنها!
حضور طلحه ها،زبیرها و جعفر كذاب ها در طول تاریخ كه صاحب سابقه و نسبت های نیكو بوده اند، شاهد محكمی است بر این ادعا كه تنها استواری زینب وار بر صراط حسین(ع) ملاك سعادت انسان است. فاعتبروا یا اولی الأبصار
تبیین پیام اصلی شهدا كه همانا پیروی از ولی فقیه زمان است، توسط حضرت عالی نشان از بصیرت و زمان شناسی شما دارد.
با نهایت تواضع بر دستان شما و تمام مادران و همسران صبوری كه مادران معنوی جوانان انقلابی امروز در هر كجای جهانند، بوسه می زنیم و بر ثابت قدم ماندن بر اصلی ترین پیام شهدا- پیروی از ولی فقیه زمان- تا ظهور حضرت صاحب الزمان (عج) تجدید پیمان می كنیم.
درود بی پایان خدا بر شما و برتمام پیروان زینب كبری(س)

والسلام علی من اتبع الهدی
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.