جمعه 25 می 12 | 23:15

هنیه: غزه کوتاه‌ترین راه به سوی بیت‌المقدس خواهد بود

انتخاب غزه به عنوان گذرگاه قدس نشانگر این واقعیت است که غزه کوتاه ترین راه به سوی بیت‌المقدس خواهد بود و تحقق این مهم به میزان پایداری و مقاومت و رویارویی با چالش ها بستگی دارد.


نخست وزیر دولت منتخب فلسطین تاکید کرد که غزه کوتاه ترین راه به قدس خواهد بود و تحقق این مهم در گرو پایداری و مقاومت ساکنان آن و مقابله آنان با چالش‌هاست.

 «اسماعیل هنیه» طی سخنانی در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد غربی غزه در جمع کاروان “راهیان قدس” تاکید کرد که کوتاه‌ترین راه به قدس غزه خواهد بود.

وی ضمن تمجید از اعضای این کاروان و عرض خیر مقدم به آنان، خرسندی خود و تمامی فلسطینیان از افرادی که به منظور اعلام همبستگی با مردم فلسطین و یاری آنان وارد سرزمین های اشغالی می شوند را ابراز نمود.

هنیه تصریح کرد: ورود این کاروان به غزه تلاشی خجسته و ثمره کنفرانس ترکیه است که احیای مسئله فلسطین و تدارک سفرهای همبستگی‌آمیز با ساکنان نوار غزه و برپایی تظاهرات در سالروز فاجعه اشغال فلسطین از جمله اهداف آن بود.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، این رهبر فلسطینی تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در این کنفرانس احیای مسئله فلسطین در وجود امت‌های عربی و اسلامی و تلاش در راستای آزادی قدس و مسجد مبارک الاقصی را توصیه کردند.

وی اظهار داشت: انتخاب غزه به عنوان گذرگاه قدس نشانگر این واقعیت است که غزه کوتاه ترین راه به سوی بیت‌المقدس خواهد بود و تحقق این مهم به میزان پایداری و مقاومت و رویارویی با چالش ها بستگی دارد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.