شنبه 26 می 12 | 10:10

نتایج آزمون ارشد بالاخره اعلام شد

تاخیر سازمان سنجش در اعلان نتایج آزمون سراسری کارشناسی ارشد موجب اعتراضی بسیاری از داوطلین شده است.


به گزارش تریبون مستضعفین نتایج آزمون کارشناسی ارشد بر روی خروجی سازمان سنجش قرار گرفت.

قرار بود نتایج کنکور سراسری کارشناسی ارشد روز پنج‌شنبه ۴ خرداد ماه منتشر گردد . روابط عمومی سازمان سنجش روز پنج‌شنبه با انتشار اطلاعیه‌ای از داوطلبین خواست با استفاده از شماره داوطلبی خود از نتایج اولیه آزمون در سایت این سازمان مطلع گردند.

در اطلاعیه سازمان سنجش آمده بود: «سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع همه داوطلبان آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1391 مي‌رساند، براي اطلاع از نتيجه اوليه آزمون خود مي‌توانند با مراجعه به سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org كارنامه نتايج اوليه را مشاهده نمايند. داوطلبان براي دسترسي به نتيجه آزمون خود لازم است شماره داوطلبي يا شماره پرونده و همچنين مشخصات شناسنامه‌اي خود (نام خانوادگي و نام، شماره شناسنامه و تاريخ تولد) و يا اطلاعات كارت اعتباري را وارد نمايند.»

تاخیر در اعلام نتایج توسط سازمان سنجش در حالی است که در سال‌های گذشته ساعاتی قبل از وعده سازمان سنجش مبنی بر اعلام نتایج آزمون، کارنامه داوطلبان در سایت سازمان قابل دسترس بود.

تاخیر در اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد موجب اعتراض بسیاری از داوطلبین را فراهم کرده است.

در آزمون کارشناسی ارشد 91 حدود 307 هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته شده‌اند.

آغاز انتخاب رشته داوطلبان مجاز این داوطلبان از ساعت 14 روز دوشنبه 8 خردادماه سال جاری آغاز می‌شود.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته تا روز پنج‌شنبه 11 خردادماه فرصت انتخاب رشته اینترنتی دارند و می‌توانند حداکثر تا 100 کد رشته محل را در فرم انتخاب رشته درج کنند و پس از تایید نهایی رشته‌های انتخابی شماره رمز 15 رقمی خود را که توسط سیستم انتخاب رشته به عنوان رسید به آنها داده می‌شود را دریافت کنند.

Comments are closed.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.