شنبه 26 می 12 | 14:02

آثار جایزه جهانی بیداری به نمایش درمی‌آید

بخشی از آثار جایزه جهانی بیداری در چندین کشور جهان نیز به نمایش گذاشته می شود.


امیر عبدالحسینی؛ دبیرکل جایزه جهانی بیداری طی گفتگویی گفت: جایزه جهانی بیداری با نمایش آثاری در زمینه عکس، گرافیک و کاریکاتور از بیستم اردیبهشت سال جاری در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار شده است.

وی خاطرنشان کرد: در اینجایزه تلاش کرده‌ایم تا رویکردهای بیشتر و متفاوت‌تری را با آثار هنرمندان داخلی و خارجی به نمایش بگذاریم.

وی در ادامه گفت: براساس برنامه‌ریزیهای صورت گرفته قرار است آثار اینجایزه جهانی در ایران و چندین کشور جهان نیز به نمایش گذاشته شود.

عبدالحسینی در ادامه گفت: در حقیقت مجموعه‌ای از آثار جهانی بیداری در صورت توافقات صورت گرفته با رایزنی‌های فرهنگی کشورهای دیگر در چندین کشور به نمایش گذاشته می‌شود.

دبیرکل جایزه جهانی بیداری در ادامه خاطرنشان کرد: در نمایشگاه جایزه جهانی از حضور مهمانان و هنرمندان خارجی نیز استفاده خواهیم کرد که این هنرمندان در تاریخ ۱۶ خرداد به ایران وارد شده و داوری‌های خود را از ۱۷ شروع خواهند کرد.

جایزه جهانی بیداری در سه رشته کاریکاتور، پوس‌تر و عکاسی در سال جاری برگزاری می‌شود که در هر رشته شش جایزه اهدا خواهد شد. جوایز در هر رشته شامل جایزه بزرگ و پنج اثر برگزیده است که جایزه بزرگ شامل تندیس زرین، لوح افتخار و مبلغ ۱۰ هزار یورو است و به پنج اثر برگزیده درهر رشته نیز لوح تقدیر به همراه ۲۵۰۰ یورو اهدا می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.