یکشنبه 04 جولای 10 | 12:30

رهنورد به نظام هشدار داد؛ چرا میوه و سبزی نمی دهید!

نظام باید به زندانیان سیاسی میوه و سبزی دهد چرا که امروز زندان ها میزبان نخبگان کشورند. وی بدون اینکه لحن شوخی داشته باشد گفت: امروز نخبگان علمی ، دانشجویان ، استادان ،روزنامه نگاران ،المپیادی ها و طرفداران حقوق بشردر زندان هستند و نظام آنچه را که بر خود نمی پسندید بر این فرزندان غیور ملت نپسندد.


زهرا رهنورد که این روزها پای ثابت سوژه‌های خبری روز است و در بیانیه جدید خود به نظام هشدار داده است که باید از زندانیان سیاسی رسیدگی و مراقبت کند.
وی در این بیانیه هشدار داده است که نظام باید به زندانیان سیاسی میوه و سبزی دهد چرا که امروز زندان ها میزبان نخبگان کشورند. وی بدون اینکه لحن شوخی داشته باشد گفت: امروز نخبگان علمی ، دانشجویان ، استادان ،روزنامه نگاران ،المپیادی ها و طرفداران حقوق بشردر زندان هستند و نظام آنچه را که بر خود نمی پسندید بر این فرزندان غیور ملت نپسندد.

رهنورد که از سوی موسوی، قرآن پژوه نامیده شده و اخیرا نیز حکم اعدام در قرآن را غیر انسانی دانسته است به دولت توصیه کرد که به این زندانیان، جایزه حقوق بشر دهد نه آنکه آنها را به زندان بیاندازد. وی با خطاب قرار دادن حاکمیت نوشته است که شما خودتان خانواده، خواهر، مادر، پدر، فرزند و برادر دارید. آنچه را که بر خود نمی پسندید بر دیگران هم نپسندید. وی همچنین تصریح کرده است؛ اطلاع موثق دارد که کیفیت غذای زندان بسیار بد و میوه و سبزی در اختیارشان قرار نمی گیرد. طبیعی است که این عزیزان که بیش از یک سال است از غذای خوب، میوه و سبزی محرومند، دچار ضعف مفرط جسمانی و به تبع آن بیمار شوند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.