یکشنبه 04 جولای 10 | 12:35

اعلام آمادگی 200 نماینده برای حضور در کشتی عازم به غزه

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اگر کشور مصر مجوز عبور دهد کشتی امداد رسانی ایران بصورت غیر نمایشی و کاملا با هدف کمک رسانی عازم غزه می شود.


علاالدین بروجردی درپاسخ به سوال خبرنگار سیاسی جهان مبنی بر بازگرداندن منافقین به ایران اظهارداشت: هراز گاهی شاهد تظاهرات خانواده های منافقین در مقابل قرارگاه اشرف هستیم و می توان گفت آنها به طورتقریبا مستمر در آنجا حضور دارند ولی ساختار سختی که براین قرار گاه حاکم است اجازه خروج منافقین را از آنجا نمی دهد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی ادامه داد: با این شرایط تا کنون صدها نفر از این افراد از این قرارگاه خارج شده اند و ایران نیز بارها با دولت عراق مذاکره کرده و حتی پارلمان عراق نیز در این زمینه مصوباتی داشته است اما فشار آمریکایی ها موجب شده است تا این افراد نتوانند ازاین قرار گاه خارج شوند.

*منتظر مجوز مصر برای عبور از این کشور هستیم

بروجردی در پاسخ به سوال دیگر جهان مبنی بر آخرین وضعیت کشتی امداد رسانی که قرار بود از ایران به مقصد غزه حرکت کند اظهارداشت: چند ماه پیش قبل از آنکه نهضت کشتی برای غزه آغاز شود کشتی هلال احمر ایران به سمت غزه حرکت کرد ومدت ها در آنجا معطل ماند ولی صهیونسیت ها اجازه ندادند کمک های مردمی به دست مردم غزه برسد.

وی گفت: ماقصد نداریم در این مورد حرکت نمایشی انجام دهیم و هدفمان این است که کمکهای خودرا به دست مردم غزه برسانیم .

رئیس کمیسیون امنیت ملی بااشاره به اعلام آمادگی بیش از 200 نفر از نماینگان مجلس برای حضور در این کشتی خاطرنشان کرد: اکنون به دنبال مجوز عبور از مصر هستیم و به محض آنکه این اجازه دریافت شود حرکت خود را به سوی غزه آغاز می کنیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.