چهارشنبه 30 می 12 | 12:05
موضع‌گیری اخلاق نماینده مردم تهران

مرندی: گله و انتقاد حق رئیس جمهور است

خیلی از صحبت‌های رئیس جمهور درست بود همه ما باید در راستای رفع عیوبمان تلاش کنیم.


مسن‌ترین نماینده مجلس نهم شورای اسلامی با بیان اینکه برخی نمایندگان مجلس فکر می‌کنند سخنان رئیس جمهور در افتتاحیه مجلس نهم گله آمیز بود گفت: هر کسی حق گله و انتقاد دارد، فرد فرد ما و جمع ما نیازمند شنیدن انتقادات و اصلاح هستیم.

علیرضا مرندی در خصوص سخنرانی رئیس جمهور در جلسه افتتاحیه مجلس شورای اسلامی پیرامون وظایف مجلس اظهار داشت: خیلی از صحبت‌های رئیس جمهور درست بود همه ما باید در راستای رفع عیوبمان تلاش کنیم.

منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی دوستان فکر می‌کنند صحبت‌های رئیس جمهور گله آمیز بود، به نظر من هر کسی حق گله و انتقاد دارد.

وی با تاکید بر اینکه مجلس باید انتقاد را با طیب خاطر پذیرفت تصریح کرد: کسی که فکر می‌کند نیازمند اصلاحات نیست دارای عجب و غرور است، فرد فرد ما و جمع ما نیازمند شنیدن انتقادات و اصلاح هستیم.

وزیر سابق بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پایان با تاکید بر اینکه من به اصل انتقاد پذیری اعتقاد دارم پیشرفت‌هایش را مدیون انتقاد پذیری‌اش خواند.

رئیس جمهور در مراسم افتتاحیه مجلس نهم با یادآوری وظایف نظارتی و تقنینی مجلس شورای اسلامی به منتخبان مجلس نهم بر تصویب قوانین جامع و راهگشا تاکید کرد و گفت: نظارت مجلس باید عالمانه و بدون دخالت در مرزهای حقوقی و مسئولیت دیگران باشد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.