چهارشنبه 30 می 12 | 14:20

آقایان رهبر جنبش سبز! مادرم سر نماز شما را نفرين می‌كند!

باور کنید وقتی خبر پیشرفت‌های علمی جوانان کشورم را می‌شنوم چیزی نمانده که از غصه دق کنم. چرا من و جوانان دیگری مثل من را فریب دادید و از بقیه جوانان وطنم جدا کردید و آواره کردید


یک عضو گروهک موسوم به «ملی-مذهبی» نامه‌ای را که خطاب به برخی از سران و عوامل فتنه ۸۸ نوشته در صفحه «فیس بوک» خود منتشر کرده است.

«بهرام-ق» در این نامه با عنوان «لطفا سوال مرا بی‌پاسخ نگذارید» می‌نویسد؛ «آقایان رهبران جنبش سبز و اصلاح طلبان زندانی خواهش می‌کنم مرا متهم نکنید که در آمریکا به عامل کیهان تبدیل شده‌ام. در کتاب‌های مرحوم مهندس بازرگان خوانده‌ام که از نظر اسلام حرف حق را باید پذیرفت هر چند از زبان دشمن باشد. بنابراین برای شما چه فرقی می‌کند که من عامل شریعتمداری کیهان باشم یا نباشم.

من سوال خود را خیلی واضح و روشن می‌پرسم و از شما انتظار پاسخ روشن و قانع کننده دارم.» بهرام-ق بعد از این مقدمه می‌نویسد «شما آقایان خاتمی و موسوی و کروبی و حجاریان و تاجزاده و بقیه که اسم همه‌تان را به خاطر ندارم به من و امثال من گفتید که در انتخابات ۸۸ تقلب شده است و ما را برای گرفتن حق خود و با شعار «رأی من کو؟» به خیابان‌ها کشیدید.

اما چند ماه بعد وزارت اطلاعات رژیم یک کلیپ ویدیویی از آقای تاجزاده پخش کرد که با دوربین مخفی از درون زندان گرفته شده بود. آقای تاجزاده در این کلیپ ویدیویی اعتراف کرده بود که تقلب در انتخابات ریاست جمهوری ۸۸ امکان نداشته و دلیل می‌آورد که در قالب معاون سیاسی وزارت کشور چند انتخابات برگزار کرده و می‌داند که تقلب در مقیاس ده میلیون رأی امکان پذیر نیست.

سوال من این است که اگر تقلب نشده چرا من و چند تن دیگری را که می‌شناسم و تعداد خیلی بیشتری را که نمی‌شناسم با ادعای تقلب به خیابان‌ها کشیدید و از ترس دستگیری مجبور به فرار از کشور و زندگی پناهندگی کردید؟ و اگر تقلب شده، چرا اعتراف کردید که تقلب نشده؟ در آن کلیپ نشانه‌ای از فشار و اجبار به اعتراف دیده نمی‌شود و تا آنجا که من در این گوشه دنیا از طریق گشت و گذار در سایت‌های اینترنتی باخبرم، آقای تاجزاده هم آن اعتراف و موضوع آن کلیپ را تکذیب نفرموده‌اند. سوال من فقط همین است و فکر نمی‌کنم سوال مبهم یا پیچیده‌ای باشد.

بالاخره تقلب شده یا نشده. آقای خاتمی هم که دم از تقلب می‌زد، در انتخابات مجلس ایران شرکت کرد. منظورم این است که آقای خاتمی هم با شرکت در انتخابات مجلس اعتراف کرد که تقلب نشده است، پس از ایشان هم همین سوال را دارم». نویسنده این نامه در ادامه آورده است؛ «باور کنید وقتی خبر پیشرفت‌های علمی جوانان کشورم را می‌شنوم چیزی نمانده که از غصه دغ (عین متن) کنم. چرا من و جوانان دیگری مثل من را فریب دادید و از بقیه جوانان وطنم جدا کردید و آواره کردید»؟

بهرام-ق در پایان نامه خود می‌نویسد «مادرم می‌گوید، سر هر نماز آقای موسوی و آقای کروبی و آقای خاتمی و آقای امین‌زاده و آقای حجاریان و آقای تاجزاده و چه می‌دانم، بقیه دوستان شما را نفرین می‌کند و از خدا می‌خواهد، فرزندان شما هم به سرنوشت فرزند خودش یعنی من، گرفتار شوند. منتظر جواب سوالم هستم. آدرس ایمیلم را در همین صفحه آورده‌ام.»

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.