شنبه 02 ژوئن 12 | 09:47

حزب‌اللهی‌ها به کمک ولی فقیه بشتابند

ای کاش بچه‌های حزب‌اللهی مانند عوامل این مستند وارد گود می‌شدند البته جای خوشحالی دارد که این بچه‌ها کاری را ساختند که می‌شود آن را با افتخار ارائه کرد.


نادر طالب‌زاده درخصوص مستند «مهار نشده» گفت: این مستند دارای قابلیت‌هاییست که مجبور به اکران آن خارج از جشنواره‌های تخصصی شده‌اند. مستندی که با توجه به قوی بودن آن رئیس جمهور را برای رونمایی از آن به تالار وحدت می‌کشاند، چنین مستندی به طور حتم قوی و قابل توجه است.

وی در ادامه افزود: این فیلم در عین حال که یک توفیق است، یک الگو برای آینده نیز به حساب می‌آید، زیرا دیگران نیز با دیدن این مستند باور می‌کنند می‌شود کار‌های خوبی مانند این مستند انجام داد، چه بسا سوژه‌های خوبی که وجود دارد و ما به آن‌ها توجهی نمی‌کنیم.

کاش بچه‌های حرب‌اللهی بیشتر از این وارد گود شوند

طالب‌زاده خاطرنشان کرد: گاهی اوقات به سوژه‌هایی که می‌شود درباره آن‌ها فعالیتی کرد اما متاسفانه فعالیتی بر روی آن‌ها انجام نشده است فکر می‌کنم و ناراحت می‌شوم زیرا این مورد بسیار ناراحت کننده است که چرا بچه‌های حزب‌اللهی وارد گود نمی‌شوند؟ مریض می‌شویم وقتی فکر می‌کنیم چقدر کار باید می‌کردیم و نکردیم.

این کارگردان سینما و تلویزیون در ادامه با ابراز خرسندی از وجود یک شوک و شادمانی پس از نمایش این مستند گفت: کاش از جنس این بچه‌ها بیشتر داشتیم.‌ای کاش بچه‌های حزب‌اللهی مانند عوامل این مستند وارد گود می‌شدند البته جای خوشحالی دارد که این بچه‌ها کاری را ساختند که می‌شود آن را با افتخار ارائه کرد.

 «مهار نشده» یک مستند قرآنی است

طالب‌زاده با اشاره به این مطلب که این مستند یک کار قرآنی است، گفت: این مستند کاملاً یک اثر قرآنی است زیرا تفسیر و تبیین‌‌ همان چیزی است که خدا به آن وعده داده است و‌‌ همان چیزی است که انقلاب اسلامی برای آن جنگیده است.

وی در ادامه با توجه به فعالیت‌های گسترده دشمنان در این زمینه گفت: در حال حاضر دشمنان حقیقی در حال فعالیت‌های زیادی در این زمنیه هستند؛ زیرا آن‌ها، هم نیروی انسانی زیادی دارند و هم بودجه بسیار بالایی برای فعالیت در این زمینه دارند پس باید فعالیت در این زمینه را جدی بگیرم تا با کار‌های خوبی مانند این مستند رو در روی آنان ایستادگی کنیم.

طالب‌زاده درباره کار و فعالیت علیه انقلاب اسلامی گفت: جالب است که در جشنواره‌ای مانند فرانسه وقتی می‌خواهند به فیلم‌سازان ایرانی مدال بدهند به آن‌ها مدال «شوالیه» می‌دهند. بدین معنا که سوارکاران و شوالیه‌های جنگ‌های صلیبی هستند و علیه اسلام جنگیده‌اند اما هیچ کس به این مطلب دقت نمی‌کند که من با این فیلمی که ساخته‌ام علیه انقلاب، کشورم و علیه مجاهدین اسلام جنگیده‌ام.

وی در ادامه افزود: درست است که ما در مقابل شوالیه‌هایی که سال‌هاست در حال فعالیت علیه انقلاب اسلامی هستند ایستادگی کردیم اما سواران ما تک‌سوار بودند و آن‌ها به صورت ارتش جلو آمدند. من امیدوارم این تک‌سواران ماننند بچه‌های این مستند به تاخت و تاز خود ادامه دهند و باقی بچه‌های حزب‌اللهی را با خود همراه کنند.

به قول مرتضی آوینی دانشجویان «دُر» به دانشگاه می‌روند و «سنگ» در می‌آیند

طالب‌زاده با بیان اینکه این بچه‌ها هیچ‌کدام دانش آموخته دانشگاه‌های هنر یا دانش آموختگان رشته‌های سینما و غیره نیستند، گفت: هیچ یک از عوامل سازنده این مستند از دانش آموختگان رشته‌های دانشگاهی مرتبط با سینما و غیره نیستند و چه بهتر که فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های رسانه‌ای نباشند.

وی افزود: به قول مرتضی آوینی دانشجویان «دُر» به دانشگاه می‌روند و «سنگ» در می‌آیند و دانشگاه‌های ما افرادی را که جرأت حرف زدن داشته باشند را نمی‌پروراند. خدا را شاکرم این دانشجویان هم دانش‌آموخته رشته‌های مرتبط رسانه‌ای نبودند و هم وقتی به دانشگاه رفتند و در رشته‌های دیگر تحصیل کردند، سنگ از دانشگاه بیرون نیامدند و‌‌ همان دُر ماندند و آلوده نشدند.

مستند «مهار نشده» تجربه بسیار موفقی است

طالب‌زاده درباره نکات فنی این مستند گفت: این مستند به لحاظ فنی بسیار قوی ساخته شده است و معلوم است که یک کار عادی نیست، عوامل این مستند با تجزیه و تحلیل آثار خوب ایران و دنیا و با یک اعتقاد محکم، این جهش‌ را کردند و فیلمی اینچنین قوی و خوب ساختند. مانند فیلمبرداری خوب و موسیقی خوب این فیلم یا موارد دیگر. البته باید توجه داشت ساخت مستند بلند به شدت سخت است زیرا باید بتوانیم مردم را تا پایان یک ساعت بر روی صندلی‌هایشان بنشانیم و این یعنی در عین جذاب بودن باید مخاطبان زمان را نیز حس نکنند.

کارگردان مستند «تقلب حقیقی» درباره ادامه ساخت چنین این آثاری گفت: در مجموع این مستند بسیار بسیار الگوی موفقی است و اگر توانستیم درباره انرژی هسته‌ای اینگونه حرف بزنیم، فکر می‌کنم بعد‌ها بتوانیم درباره مفاسد اقتصادی نیز سخن بگوییم.

وی در ادامه اظهار داشت: ما درباره حق بیان آزاد نیز می‌توانیم حرف بزنیم و بچه‌های حزب ‌اللهی با بیان مشروع این نظر‌ها می‌توانند به همه اثبات کنند ما برای خود تصمیم می‌گیریم نه اینکه بنشینیم تا دشمن برای ما تصمیم بگیرد یا به جای ما حرف بزند و فعالیت کنند و نباید بگذاریم آن‌ها به ما بگویند چه بکنیم و چه نکنیم.

حزب‌اللهی‌ها با کار خوب رسانه‌ای به کمک ولی فقیه بشتابند

طالب‌زاده درباره فعالیت‌های درست رسانه‌ای توسط بچه‌های حزب‌الهی گفت: بچه‌های حزب‌الهی باید فعالیت خوب رسانه‌ای کنند تا بتوانند در آزمایش این آثار به رهبری کمک کنند. زیرا ولی‌فقیه هم بدون افراد بیدار و مجتهد رسانه‌ای دستشان بسته است و باید کاری کنیم که دست ایشان باز باشد، به همین دلیل باید فضایی را آماده کنیم تا ایشان به راحتی بتوانند تصمیم‌گیری کنند و زمانی که ما به جای کار و فعالیت، فقط رسانه را سانسور کردیم کار ایشان را سخت‌تر می‌کنیم.

وی اظهار داشت: قطعاً خداوند به این دوستان و عوامل این مستند لطف کرده است؛ امیدواریم به این افراد و به قول من به این بچه‌های حزب‌اللهی افزوده شود تا بتوانیم در عرصه رسانه به درستی گام برداریم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.