سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
شنبه ۱۳ خرداد ۹۱ | ۲۱:۰۸

رونمایی از سالنامه موسیقایی دیجیتالی جهان اسلام + دانلود

کار پژوهشی این نرم افزار که برای اولین بار در این سطح منتشر می شود ، با گردآوری 3000 مناسبت شاخص جهان اسلام دو ماه به طول انجامید و محتوای گردآوری شده بصورت یک اپلیکیشن کم حجم قابل نصب در سیستم عامل ویندوز آماده بهره برداری اندیشمندان ، دانشجویان ، فعالان جهان اسلام و علاقمندان است.


تریبون مستضعفین – همزمان با ایام الله خرداد و سالگرد رحلت عارفانه امام خمینی و قیام خونین 15 خرداد ، از نمایه سالنامه  دیجیتالی جهان اسلام، که به همت مرکز مقاومت بسیج شهرداری تهران آماده شده است ، رونمایی شد.

کار پژوهشی این نرم افزار که برای اولین بار در این سطح منتشر می شود ، با گردآوری 3000 مناسبت شاخص جهان اسلام دو ماه به طول انجامید و محتوای گردآوری شده  بصورت یک اپلیکیشن کم حجم قابل نصب در سیستم عامل ویندوز آماده بهره برداری اندیشمندان ، دانشجویان ، فعالان جهان اسلام و علاقمندان است.

از جمله خصوصیات این نرم افزار می توان به شرح تفصیلی مناسبتها ، معرفی شخصیتهای ماه ، تصاویر مرتبط با مناسبت ، امکان برنامه ریزی شخصی و درج یادآوری بصورت پاپ اپ ، پخش موزیکهای اسلامی اشاره کرد.

راه اندازی سایت انلاین این سالنامه نیز از اقدامات در دست اقدام معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات مرکز مقاومت بسیج شهرداری تهران است.

برای دانلود نسخه رایگان سال 91 این نرم افزار می توانید از طریق این لینک اقدام کنید.

 1. بشارتی
  ۱۴ خرداد ۱۳۹۱

  با سلام و احترام
  زمان دانلود خیلی طول میکشه

 2. ناشناس
  ۱۴ خرداد ۱۳۹۱

  حجم فیل داره با لاک پشت که نمیشه دانلودش کرد

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: