سه‌شنبه 05 ژوئن 12 | 15:05

حامد زمانی برای قلاده‌های طلا می‌خواند

واحد موسیقی دفتر جبهه فرهنگی گفتمان انقلاب اسلامی در حال تهیه قطعه‌ای با صدای حامد زمانی است که قرار است به فیلم قلاده‌های طلا اهدا شود.


به گزارش تریبون مستضعفین دفتر مطالعات جبهه فرهنگي انقلاب اسلامي به مناسبت سالگرد انتخابات پرشور 22 خرداد 88 و فتنه‌انگيزي‌هاي استكبار پس از آن، در حال توليد قطعه موسيقي با اين موضوع است تا به فيلم درخشان «قلاده‌هاي طلا» ساخته ابوالقاسم طالبي تقديم نمايد.

محسن صفايي‌فرد مسئول واحد موسيقي اين دفتر در اين رابطه گفت: تقدير موسيقايي از فيلم قلاده‌هاي طلا و اهداي تيتراژ به اين فيلم هم تجديد خاطره‌اي با روزهاي فراموش نشدني فتنه 88 است و هم به نوعي پيوستن موسيقي است به روشنگري‌هاي انقلابي چنان‌كه در قلاده‌هاي طلا نشان داده شد.

وي همچنين افزود: اين قطعه آخرين اثر از مجموعه قطعات آلبومي است كه با موضوع فتنه و ايستادگي مردم در دفتر مطالعات جبهه فرهنگي توليد شده و هم اكنون در حال گذراندن فرايند اخذ مجوز از وزارت ارشاد است.

گفتني است كار توليد قطعه ياد شده  این قطعه با شعری از محمدمهدي سيار و صدای حامد زمانی و هم‌چنین تنظیم امید رهبران تا اوايل هفته بعد به اتمام رسيده و به زودي از طريق رسانه ها منتشر خواهد شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.