دوشنبه 05 جولای 10 | 00:23

ناگفته هایی از وقایع دانشگاه شریف در سال 88 + فیلم

این مستند شرح وقایعی است که در هشت ماه دفاع مقدس، بر دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاهشان رفته است… فعالیتهای سایبری، سازماندهی بحث ها و مناظرات دانشجویی و تجمعات متفاوت…


کارگردان: مصطفی رضوانی
تهیه کننده: بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف
مدت زمان: 40 دقیقه

مستند افسران جوان روایتی است دلنشین از لبیک دانشجویان به ندای رهبر انقلاب برای ورود به عرصه های پرفراز و نشیب جنگ نرم. این مستند شرح وقایعی است که در این هشت ماه دفاع مقدس در جنگ نرم، بر دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاهشان رفته است.

آنچه در این فیلم خواهید دید عشق به ولایت و رهبری است که هنگام همراهی با تدبیر و بصیرت، حماسه می آفریند و دانشگاه، همان عرصه تهدید دشمن را به فرصتی برای انقلاب اسلامی و مکانی برای جذب نخبگان به سوی اسلام و انقلاب تبدیل می کند.

فعالیتهای سایبری، سازماندهی بحث ها و مناظرات دانشجویی و تجمعات متفاوت در مناسبتهای مختلف تنها بخشی از نقش آفرینی دانشجویان در برابر جریان فتنه بود که در این فیلم منعکس شده است.

مستند “افسران جوان جنگ نرم” که کار منحصر بفردی در فضای دانشجویی کشور می باشد به همت و با هزینه شخصی یکی از اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف و بدون کمک هیچ نهادی ساخته شده است. این فیلم که پیش از توزیع در دانشگاه صنعتی شریف اکران عمومی شد با استقبال بی نظیر دانشجویان مواجه شد.

+ خرید آنلاین مستند “افسران جوان” (ارسال با پست)

+ می تونید نسخه ی 350 مگا بایتی فیلم را از اینجا دانلود کنید

+ از طریق ایمیل afsaran.film@gmail.com می‌توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را طرح کنید

  1. ali
    19 آگوست 2010

    سلام

    فیلم دوم و سومش صداش مشکل دارد

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.