سه‌شنبه 05 ژوئن 12 | 16:16

حزب‌الله: انفجار عراق، کار آمریکا است

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای انفجار تروریستی در مقابل دیوان اوقاف شیعه در بغداد را که به کشته و زخمی شدن ده‌ها نفر منجر شد، محکوم کرد.


به گزارش فارس به نقل از المنار، حزب‌الله با صدور بیانیه تاکید کرد: دست تروریست‌ها بار دیگر قلب بغداد و این بار دیوان اوقاف شیعه را هدف قرار داد و د‌ه‌ها نفر را کشته و بیش از ۱۹۰ نفر را زخمی کرد.

در این بیانیه آمده است: این جنایت وحشیانه دربردانده علائمی است که نشان می‌دهد تروریست‌های جنایتکار و گروه‌های افراطی مرتبط با سازمان‌های اطلاعاتی غرب و آمریکا مرتکب آن شده‌اند، کسانی که شبانه‌روز برای فتنه‌انگیزی بین ملت عراق و شعله‌ور کردن آتش جنگ طایفه‌ای و مذهبی در منطقه تلاش می‌کنند.

حزب الله همچنین این جنایت هولناک را محکوم کرد و ملت عراق را به گرفتن فرصت از این تروریست‌ها و سران آنها فراخواند و از این ملت خواست تا با یکی کردن تلاش‌ها و برقراری وحدت، کشور عراق را که با مقاومت شرافتمندانه از اشغالگری مستقیم آمریکا رهایی یافته شکوفا سازند و آن را از دخالت غیرمستقیم آمریکا و غرب که از طریق مزدوران اطلاعاتی و تروریست‌های تکفیری انجام می‌شود، آزاد کنند.

حزب‌الله همچنین به خانواده‌های قربانیان این جنایت تسلیت گفت و برای کشته‌شدگان طلب مغفرت و رحمت و برای زخمی‌شدگان نیز آرزوی شفای عاجل کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.