دوشنبه 05 جولای 10 | 13:01

مرجع تقلید تقلبی هم سبز شد

بروجردی که به جرم ادعای دروغی مرجعیت و سوء استفاده از مردم مدتی است در زندان به سر می برد اخیرا از داخل زندان نامه ای نوشته است که در آن نظام را متهم به دیکتاتوری و از بین بردن مخالفین می کند.


کاظمینی بروجردی که پس از دستگیری بلافاصله از سوی بوش رئیس جمهور وقت امریکا مورد حمایت و تفقد قرار گرفت، در این نامه ضمن اعتراض به مقابله نظام با ضدانقلاب، مسئولین را دعوت به مناظره تلویریونی کرده و می‌نویسد: من بارها از زعما و تئوریسین های مذهب سیاسی خواسته ام در یک مناظره زنده تلویزیونی مستندات خود را ارائه دهند و ما نیز براهین روشن و ادله قاطع خویش را عرضه داریم تا دنیا بهتر قضاوت کند و خدای غفورمان از جایگاه اتهام این سی و یک ساله خارج گردد.
به گزارش جهان، وی که این روزها مورد حمایت سبزها قرار گرفته است، مدتی پیش با برنامه ریزی و حمایت تبلیغاتی رسانه‌های خارج از کشور با ادعای ارتباط با امام زمان، دادن اذکار عجیب به مردم و ادعای حل مشکلات آنان و ادعای رهبری دین سنتی و مکاتبه با سران کشورهای اروپایی و غربی و هم چنین پاپ و مصاحبه با رادیو و رسانه های خارجی سعی در ایجاد آشوب و جنجال و بزرگ نمایی خود داشت.
وی در ادعاهای کاذب خود مدعی شد که نوه آیت الله العظمی بروجردی است در صورتیکه بعد از دستگیری سطح پایین علمی و نسب واقعی اش برملا شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.