پنج‌شنبه 07 ژوئن 12 | 15:45
پاسخگو کیست؟

برخورد پلیسی با جانبازان آسایشگاه بقیه الله + عکس

بی شک جانبازان این نظام بعد از سالها مبارزه در راه اهداف و آرمانهای انقلاب هنوز هم با وجود تاول و زخم بستر اهدافشان را حفظ کرده اند اما مسئولین باید پاسخ دهند چرا با بی توجهی خویش سوژه ای برای رسانه های معاند نظام ایجاد کرده اند؟


به دنبال نامه تخلیه آسایشگاه جانبازان بقیه الله و اعتراض جانبازان به این حکم، بعد از ظهر دیروز در حالی که تعدادی از این جانبازان برای حل مشکلشان به ریاست جمهوری رفته بودند بنیاد شهید دربهای آسایشگاه را بست.

میرسرابی یکی از جانبازان آسایشگاه بقیه الله با اعلام ورود ماموران حراست به آسایشگاه برای تخلیه این مرکز گفت: امروز ماموران حراست به همراه آقای حاجیانی معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران وارد این آسایشگاه شدند و اقدام به خارج کردن جانبازان کرده‌اند که این اقدام در حالی صورت می‌گیرد که ما جانبازان به ریاست جمهوری رفته بودیم و مشغول صحبت با غرقی مسئول ارتباطات مردمی ریاست جمهوری بودیم که مطلع شدیم این واقعه روی داده است.

وی همچنین اضافه کرد: آقای فخیمی نماینده دیگر بنیاد شهید و امور ایثارگران هم آنجا حاضر بود و با تلفن‌هایی که می‌زد سعی داشت نشان دهد که سعی در رفع مشکل دارد که تا الان این مشکل حل نشده است و ما ۱۴ جانباز که فعلا ۲ تای ما در آسایشگاه حضور دارد بلاتکلیف بوده و مشخص نیست کجا اسکان داده خواهیم شد.

میرسرابی ادامه داد: گفته شده بنیاد شهید و امور ایثارگران برای بازسازی این اقدامات را انجام می‌دهد ولی تا آنجایی که ما اطلاع داریم این محل فضای سبز ویژه بوده و مجوز ساخت به آن داده نمی‌شود و درثانی نه بودجه و نه جوازی تا به امروز برای ساخت این مرکز گرفته نشده است.

لازم به ذکر است به دنبال تخلیه آسایشگاه بقیه الله درگیری بین پرسنل بنیاد شهید و جانبازان رخ داد که منجر به ضرب و شتم تعدادی از این عزیزان شد.

باید توجه داشت بی‌شک جانبازان این نظام بعد از سال‌ها مبارزه در راه اهداف و آرمانهای انقلاب هنوز هم با وجود تاول و زخم بستر اهدافشان را حفظ کرده‌اند اما مسئولین باید پاسخ دهند چرا با بی‌توجهی خویش سوژه‌ای برای رسانه‌های معاند نظام ایجاد کرده‌اند؟ و به راستی پاسخ این بی‌توجهی را چه کسی می‌دهد؟

  1. حسین
    27 آوریل 2013

    باعث تاسفه، من اگه جای اون نیروی انتظامی بودم حکم رو اجرا نمیکردم، حاضر بودم اخراج بشم ولی شرمنده جانبازا نشم

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.