یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
شنبه ۲۰ خرداد ۹۱ | ۱۸:۴۷

بررسی خاطرات «اعدامم کنید» در دفتر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

خاطرات «اعدامم کنید» مرور تاریخ 50 ساله منطقه آذربایجان و نقش و حضور نیروهای مذهبی تبریز در عرصه اجتماع را دربر دارد. در این کتاب فعالیت‌های مبارزاتی عبدیزدانی به عنوان رابط میان امام خمینی (ره) و شهید قاضی طباطبایی بازگو شده‌اند.


به گزارش تریبون مستضعفین نشست تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی در آذربایجان‌شرقی با نگاهی به كتاب «اعدامم کنید» خاطرات محمد‌حسن عبد‌یزدانی، یکشنبه 21 خردادماه در دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

خاطرات «اعدامم کنید» مرور تاریخ 50 ساله منطقه آذربایجان و نقش و حضور نیروهای مذهبی تبریز در عرصه اجتماع را دربر دارد. در این کتاب فعالیت‌های مبارزاتی عبدیزدانی به عنوان رابط میان امام خمینی(ره) و شهید قاضی طباطبایی بازگو شده‌اند. این کتاب حاصل 45 ساعت مصاحبه جمشید دژخوی با عبد یزدانی در سال 1374 است که پس از 10 سال توسط مهدی نعلبندی بازنویسی و تدوین شده‌اند.

این نشست از ساعت 18 روز یکشنبه 21 خردادماه در محل دفتر مطالعات به نشانی تبریز- خیابان حافظ- نرسیده به چهاراه حافظ- کوچه شهید فاضلی- پلاک 26 با حضور مهدی نعلبندی نویسنده و محمدحسن عبدیزدانی راوی کتاب برگزار می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: