یکشنبه 10 ژوئن 12 | 17:48

فیلم: وقتی آقای قرائتی حضار را می‌گریاند

بخشی از سخنان حجت الاسلام قرائتی در مشهد مقدس در جمع روحانیون که چندی پیش در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است؛ آقای قرائتی در سخنانی تاثیر‌گذار، خود و به همراه حضار به شدت منقلب شده و می‌گرید.


به گزارش تریبون مستضعفین «حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی» به واسطه داستان‌ها و مزاح‌هایی که در میان سخنانش مطرح می‌کند و موجب خنده حضار می‌گردد معروف است.

سال گذشته حجت‌الاسلام و‌ المسلمین  قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز در دومین همایش مداحان شهید و ایثارگر سراسر کشور (یادمان شهید سید مجتبی علمدار) که 28 آبان 90 در مجموعه 5 آذر برگزار شد، اظهار داشت: بسیار دوست دارم که روضه‌خوان خوبی باشم اما نیستم. همسرم می‌گوید اگر من بتوانم مردم را بگریانم و حجت‌الاسلام صدیقی بتواند مردم را بخنداند امام زمان(عج) ظهور می‌کند.

این مساله موجب شد که حجت الاسلام صدیقی چنین واکنش نشان دهد: من معتقدم هم ایشان مردم را گریانده است و من خودم با ایشان بوده‌ام و هم گاهی من مردم را خندانده‌ام، بنابراین باید امیدوار باشیم حضرت زودتر تشریف بیاورند.

کلیپی که در ادامه می‌آید بخشی از سخنان حجت الاسلام قرائتی در مشهد مقدس در جمع روحانیون است که چندی پیش در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. آقای قرائتی در سخنانی تاثیر‌گذار، خود و به همراه حضار به شدت منقلب شده و می‌گرید.

دانلود فیلم سخنان شیخ محسن قرائتی

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.