دوشنبه 10 آگوست 09 | 23:14

جزئیات جدیدی از فوت علیرضا توسلی

چندي پيش برخي روزنامه هاي داخلي و همچنين سايت هاي اينترنتي و شبكه هاي خبري فارسي ، عربي و آمريكايي اعلام كردند پسر بچه اي 14 ساله به نام عليرضا توسلي كه هفته گذشته در درگيري هاي مراسم چهلمين روز درگذشت كشته شدگان اغتشاشات تهران در بهشت زهرا با ضربه هاي متعدد باتوم دچار مرگ مغزي شده و فوت کرده است. اما اين خبر هم چون بسیاری دیگر، كذب بوده و كودك 14 ساله بر اثر تصادف با وانت مزدا در ساوه مدتها قبل از روز مراسم بهشت زهرا فوت كرده است.


گزارشی در همین رابطه که یک شنبه 18 مرداد 1388 از صدا و سیما پخش شد:

http://iribnews.ir/PhotoGallery/Photo/_e29afe6e.wmv

تصویری که به عنوان حربه تبلیغاتی توسط ضد انقلاب برای ترویج این کذب محض به کار رفت

تصویری که به عنوان حربه تبلیغاتی توسط ضد انقلاب برای ترویج این کذب محض به کار رفت

چندی پیش برخی روزنامه های داخلی و همچنین سایت های اینترنتی و شبكه های خبری فارسی ، عربی و آمریكایی اعلام كردند پسر بچه ای 14 ساله به نام علیرضا توسلی كه هفته گذشته در درگیری های مراسم چهلمین روز درگذشت كشته شدگان اغتشاشات تهران در بهشت زهرا توسط عوامل انتظامی با ضربه های متعدد باتوم دچار مرگ مغزی شده و سرانجام پس از 4 روز به كما رفتن از دنیا رفته است سرانجام با پیگیری های خبرنگار باشگاه خبرنگاران مشخص شد این خبر كذب بوده و كودك 14 ساله بر اثر تصادف با وانت مزدا در ساوه فوت كرده و روز گذشته چهلمین روز فوت این كودك بوده است.
پدر مرحوم علیرضا توسلی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران ، ضمن تكذیب اخبار منتشر شده از مرگ علیرضا توسلی گفت: روز هفتم تیر ماه بود كه علیرضا به همراه مادرش برای آوردن آب تصفیه شده به خیابان رفتند كه در هنگام برگشت از جایگاه برداشت آب متوجه می شود كارت شارژ آب را جا گذاشته به سرعت به جایگاه برگشته و كارت را بر می دارد در این میان در راه بازگشت و گذشتن از خیابان با یك خودروی مزدا وانت كه با سرعت در حال گذر از خیابان بوده برخورد كرده و در جا بی هوش می شود.
وی اظهار داشت: علیرضا سریعا توسط راننده وانت به بیمارستان ساوه منتقل شده كه پس از گذشت چند ساعت در ساعت 2 بعداز ظهر توسط بیمارستان به بیمارستانی در تهران منتقل شد.
توسلی با بیان اینكه در بیمارستان اعلام شد كودك ما دچار مرگ مغزی شده است یادآور شد: در ساعت 3:30 بامداد 8 تیر علیرضا بر اثر مرگ مغزی از دنیا رفت و ما جسد وی را در همان تاریخ 8 تیر تحویل گرفته و دفن كردیم.
وی با بیان اینكه 16/5/88 مراسم چهلم فرزند ما برگزار شده است خاطر نشان كرد: اخبار منتشر شده از مرگ علیرضا مبنی بر اصابت باتوم بر سر وی تماما كذب بوده و زمانی كه 30 روز از مرگ فرزند ما گذشته اعلام شده كه این كودك در درگیری های بهشت زهرا دچار ضربه مغزی شده است كه تمام این اخبار را تكذیب می كنم.
وی اظهار داشت: دشمنان نظام با توجه به معلولیت چهره این كودك می خواهند از احساسات مردم سوء استفاده و نظام جمهوری اسلامی را زیر سوال ببرند.
توسلی تصریح كرد: هموطنان مسلمان ما آن قدر آگاه و بیدار هستند كه با این قبیل بازی ها و اخبار گول نخورند.
در این میان راننده وانت مزدا به خبرنگار ما گفت: این اتفاق كه در تاریخ 7/4 اتفاق افتاده بر اثر سهل انگاری و سرعت زیاد من اتفاق افتاد كه در حال حاضر نیز با عنایت خانواده مرحوم علیرضا توسلی مورد بخشش قرار گرفته ام و تنها جریمه ای از سوی دادگاه تعیین شده كه باید آن را پرداخت كنم.

 1. ندا
  13 آگوست 2009

  فتضاح پشت افتضاح از میر حسین کذاب چاپ
  تاریخ : سه شنبه 20 مرداد ماه سال 1388

  اگر برای یک اشتباهت هزار دلیل بیاوری می شود هزار و یک اشتباه.

  شیخ الرئیس بو علی سینا

  میر حسین موسوی که در تبلیغات انتخاباتی اش همواره از مبارزه با دروغ و دروغگویی سخن می راند، این روزها که سخت قافیه را باخته، به هر دروغ و کذبی متوسل شده بلکه ذره ای از دادگاه عدل اسلامی ملت ایران که هر لحظه انتظار محاکمه این کذاب و شیخ النسوان کروبی را می کشد، فاصله بگیرد.

  فقط خودتان قضاوت کنید آقای ” ناصر عبدالحسینی” متولد 1365 بیست سال پیش چند سال داشته که سایت میر حسین مدعی شده:

  خبرهایی از اوین – اعترافات تواب 20 سال پیش
  شنیده شده یکی از این کسانی که روز شنبه در دادگاه به ارتباط با افرادی در خاک عراق اعتراف کرده و به رابطه با فرقه رجوی متهم شده، اساسا در زمان ناآرامی‌های پس از انتخابات، در تهران حضور نداشته است.
  به گزارش موج سبز آزادی، این فرد که از ساکنان خیابان چهار مردان قم است، 20 سال پیش در زندان تواب می‌شود و گروه رجوی را نیز رها می‌کند و به زندگی خود مشغول می‌شود. اما کودتاچیان پس از بیست سال، بار دیگر او را دستگیر کرده‌اند تا در دادگاه در کنار اصلاح طلبان بنشانند و در شرایطی که هیچ‌یک از چهره‌های اصلاح طلب در این دادگاه حاضر به اعتراف نشده‌اند، از این تواب سابق اعتراف بگیرند.http://mowjcamp.com
  این عکس ناصر عبدالحسینی که به نوشته سایت میر حسین، در 3 سالگی به جرم عضویت در گروهک منافقین دستگیر شده و در زندان توبه کرده و حالا بعد 20 سال به دادگاه آورده شده تا اعتراف کند!!!
  http://www.nedaaghasoltani.blogsky.com/

 2. اهورا شیرآشتیانی
  18 ژانویه 2010

  لینکتون کار نمیکنه لطف کنید درستش کنید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.