یکشنبه 10 ژوئن 12 | 21:35

داوودآبادی مصاحبه منتشر شده خبرگزاری دانشجو را «دروغین» خواند

حمید داوودآبادی مصاحبه منتشر شده توسط خبرگزاری دانشجو با وی را که در آن از سانسور کتابش به دستور رهبری سخن گفته شده بود دروغین خواند.


به گزارش تریبون مستضعفین «حمید داوودآبادی» در آخرین نوشته وبلاگش با اشاره مصاحبه‌‌ی منتشر شده‌ی خبرگزاری دانشجو با خود را که در آن ادعا شده بود ۴۰۰ صفحه از کتاب «از معراج برگشتگان» به دستور مقام معظم رهبری حذف شده است، «دروغین» خواند و تکذیب کرد.

این رزمنده دفاع مقدس و فعال فرهنگی با اشاره به این که این خبر روی خروجی خبرگزاری دانشجو «شدیدا تعجبم را برانگیخت» و این که «برخی مغرضین از آن متن سوء برداشت و استفاده کردند» خاطرنشان کرد که هرگز با این خبرگزاری مصاحبه‌ای نکرده است

داوودآبادی ضمن درخواست برای حذف خبر از روی خروجی سایت مذکور خواسته که «اگر اینان فایل صوتی ای از مصاحبه ادعایی خود داشته باشند، ممنون می شوم به بنده یا مراجع قضایی ارائه دهند.»

گفتنی است خبر سانسور بخش‌هایی از کتاب از معراج برگشتگان به دستور رهبر انقلاب در برخی رسانه‌های ضد انقلاب بازتاب پیدا کرده بود.

تا این زمان مصاحبه‌ی مذکور هنوز روی خروجی خبرگزاری دانشجو قرار دارد و تکذیبیه این نویسنده دفاع مقدس در آن خبرگزاری بازتابی پیدا نکرده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.