سه‌شنبه 06 جولای 10 | 14:00

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی رحلت آیت‌الله سیّدمحمّدحسین فضل‌الله

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظّم انقلاب اسلامی در پیامی، رحلت عالم مجاهد آیت‌الله آقای حاج سیّدمحمّدحسین فضل‌الله رحمةالله‌علیه را تسلیت گفتند. متن این پیام به این شرح است: بسم‌الله الرحمن الرحیم رحلت عالم مجاهد آیت‌الله آقای حاج سیّدمحمّدحسین فضل‌الله رحمةالله‌علیه را به بیت شریف فضل‌الله و همه‌ی ارادتمندان و دوستداران آن مرحوم در لبنان و […]حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظّم انقلاب اسلامی در پیامی، رحلت عالم مجاهد آیت‌الله آقای حاج سیّدمحمّدحسین فضل‌الله رحمةالله‌علیه را تسلیت گفتند.
متن این پیام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
رحلت عالم مجاهد آیت‌الله آقای حاج سیّدمحمّدحسین فضل‌الله رحمةالله‌علیه را به بیت شریف فضل‌الله و همه‌ی ارادتمندان و دوستداران آن مرحوم در لبنان و جوامع لبنانی‌تبار در افریقا و امریكای لاتین، و به عموم شیعیان لبنان تسلیت میگویم. این عالم بزرگوار و سخت‌كوش، در عرصه‌ی دین و سیاست، شخصیتی اثرگذار بود و لبنان تا سالهای طولانی، خدمات و بركات او را از یاد نخواهد برد. مقاومت اسلامی لبنان كه دارای حق عظیمی بر امت اسلامی است در همه‌ی عمر با بركت خود، مشمول حمایت و همكاری و كمك این روحانی مجاهد بود، ایشان همچنین برای جمهوری اسلامی یاوری با اخلاص و صمیمی به شمار میرفت و در همه‌ی دوران سی ساله همواره در زبان و عمل، وفاداری خود را به انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی به اثبات رسانید.
از خداوند متعال مسألت میكنم كه رحمت و مغفرت خود را بر روح این سیّد شریف و عزیز نازل فرماید و او را با اجداد طاهرینش محشور نماید.
سید علی خامنه‌ای
14/تیر/1389‬

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.