سه‌شنبه 12 ژوئن 12 | 16:41

سرانجام کتاب شرح اسم از زبان نویسنده‌اش

نویسنده کتاب «شرح اسم» گفت: اشکالات تاریخی وارده به کتاب برطرف شده و در آینده نزدیک کتاب «شرح اسم» مجددا منتشر می‌شود.


هدایت الله بهبودی نویسنده کتاب «شرح اسم» درباره وضعیت و سرنوشت کتاب «شرح اسم» زندگینامه حضرت آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی گفت: این کتاب به زودی با رفع اشکالات منتشر می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفته بود اشکالات مربوط به این کتاب در دست برطرف شدن است، اظهار داشت: آن طور که وزیر گفته نبوده و مورد مهمی پیش نیامده بود.

بهبودی در پاسخ به این سؤال که یعنی این کتاب از توقیف درآمده هم گفت: اصلا توقیفی در کار نبوده است که الان از توقیف دربیاید.

رییس دفتر ادبیات انقلاب اسلامی حوزه هنری در پاسخ به این سؤال که بالاخره اشکالات وارد به این کتاب برطرف شده یا نه اظهار داشت: اشکالات تاریخی برطرف شده و در آینده نزدیک «شرح اسم» منتشر می‌شود.

لازم به ذکر است کتاب «شرح اسم» حاوی زندگینامه آیت‌الله سید علی حسینی خامنه‌ای از دوره تولد تا سال ۱۳۵۷ است که به کوشش «هدایت‌الله بهبودی» از سوی مؤسسه مطالعات و پژوهش‌های سیاسی منتشر و در نمایشگاه کتاب امسال عرضه شده بود.

با این حال این کتاب بعد از عرضه در روز اول نمایشگاه کتاب دیگر عرضه نشد و شائبه توقیف آن به دلیل عدم هماهنگی با موسسه حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه‌ای (مد ظله العالی) در تطبیق محتوای آن به به وجود آمد تا اینکه بعد از اتمام نمایشگاه کتاب این موسسه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «ضمن سپاس فراوان از نویسنده متعهد و توانا و نیز ناشر کتاب «شرح اسم زندگینامه‌ حضرت آیت‌الله سید علی خامنه‌ای ۱۳۵۷ – ۱۳۱۸» به اطلاع می‌رساند کتاب مذکور بر اساس بررسی‌های کارشناسانه‌ متعدد به دلیل وجود اغلاط مختلف تاریخی و غیر تاریخی موفق به دریافت مجوز نشر از این مؤسسه نگردید، طبعاً ناشر محترم متعهد به رفع اشکالات کتاب خواهد بود».

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.