سه‌شنبه 12 ژوئن 12 | 23:09

پیام ۷۲ بسیج دانشجویی به مناسبت سالگرد اولین شهید فتنه

فرارسیدن 25 خرداد سالروز شهادت بسیجی شهید مقابله با فتنه 88، حسین غلام کبیری را به امت شهید پرور تبریک و تسلیت عرض نموده و اعلام می‌داریم در راه مقابله با فتنه‌ی خوارج و انحراف معاویه‌های تاریخ تا آخرین قطره خونمان ایستاده ایم


خبرگزاری دانشجو گزارش داد که بسیج دانشجویی ۷۲ دانشگاه کشور در سالگرد شهادت «حسین غلام‌کبیری» اولین قربانی فتنه ۸۸ بیانیه‌ای صادر کردند که متن آن در ادامه می‌آید:

«هرچند سال 88 یادآوردردها و رنج های زیادی است اما بر خودمان میبالیم که در این برهه حساس تاریخ نگذاشتیم جام زهری تکرار شود، نگذاشتیم علی خانه نشین شود،برخودمان میبالیم که لبیکی جانانه به حسین زمانمان گفتیم…

همه بدانند ما وارثان عاشورایم…

شناسنامه ما مهر عاشورا دارد، اتاق فکر ما در کربلاست، استراتزی ما ساخت بمب هسته‌ای نیست، اهدای جان در راه جانان است، اهل تحلیلیم اما تحمیل را نمی‌پذیریم، اهل تعاملیم اما حول محور ولایت، اهل تساهل تسامح نیستیم چون مکتب ما مکتب روح خداست. از کشته شدن نمی هراسیم چون اهل بهشتیم، مولای ما حسین است و ما علی اکبر قانون ما جنون است و عاقلانه فکر میکنیم و عاشقانه عمل.

فرارسیدن 25 خرداد سالروز شهادت بسیجی شهید مقابله با فتنه 88، حسین غلام کبیری را به امت شهید پرور تبریک و تسلیت عرض نموده و اعلام می‌داریم در راه مقابله با فتنه‌ی خوارج و انحراف معاویه‌های تاریخ تا آخرین قطره خونمان ایستاده ایم. در راه پاسداشت آرمانهای اسلام، انقلاب، امام و شهدا و در راه آسایش مردم همیشه وفادار جان هدیه ای ناقابل خواهد بود و هرگز نخواهیم گذاشت علی تنها به ماند که ما روز اول کامدیم دستور تا آخر گرفتیم…»

گفتنی است حسین غلام کبیری نوجوانی بسیجی بود که در روز یکشنبه بعد از انتخابات توسط ماشین در محله سعدآباد زیر گرفته شد. تریبون مستضعفین در ایام فتنه دیدار و گفت‌وگویی با خانواده این شهید ترتیب داده بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.